Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindenki kapott injekciot...

Mindenki kapott injekciot csaszar utan?

Figyelt kérdés

Multheten szultem es ameddig bent voltam korhazban addig kaptam mehosszehuzot is es trombozis ellen is injekciot.

De hazaengedesnel nem kaptam hogy adjam be magamnak ilyenkor mivan?

Mas kapott en nem,azt mondtak ok nem adnak mert megelozik vele a nagyobb bajt,de ha esetleg trombozisom lesz?


Ti kaptatok?



2016. nov. 30. 12:39
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Milyen cseppeket kellet szedned?


Nekem nem lett viszeres a labam,picit volt vizes,de azt mondta ez normalis es le is ment mar azota.

2016. nov. 30. 14:07
 12/18 anonim ***** válasza:
73%

Én is kaptam. A kórházban 6 napig, majd otthon 10 napig.

Nem tudom mitől függ, ki mennyit kap, de a mellettem fekvő cca. 10 évvel fiatalabb lány 20 napnyi adagot kapott hazamenetelkor. Doki is ugyanaz volt.

2016. nov. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk minden császárosnak adnak. Nem korfügő. Maga a császár, mint nagy hasi műtét hajlamosít trombózisra. A járkálás nem előzi meg.


Nekem más okból egész terhesség alatt kellett. Simán szültem és utasána még 6 hétig.

De ennyi időre szóló szurit kapott a császáros szobatárs is.

2016. nov. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Hát akkor nem tudom mitől függ ez.

Én nem kaptam csak bent és most mentem vissza,mondtam a dokinak hogy megbetegedtem és császáros vagyok,most kaptam injekciót,mert fekszem.


Szerintetek szedhetem még vagy ezt hazameneteltől kellett volna?


Akik nem kaptak,nektek lett valami bajotok belőle?

Lett trombózisotok?Hogyan lehet észrevenni?Vagy hogyan alakul ki,mit érzékel belőle az anya?Fáj ilyenkor az erek vagy a vénák,kéz-láb?

2016. nov. 30. 15:11
 15/18 anonim ***** válasza:
74%

A heparint (clexane, fraxiparin) lehetőleg ne szedd hanem szúrd! ;)

Ha kaptál, használd!


Egyébként attól függ hol alakul ki vérrög, mások a tünetek. Lehet tüdőben, szívben, végtagokon...

2016. nov. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen úgy akartam írni,hogy mostmég érdemes-e szúrni magamat vagy már felesleges?
2016. nov. 30. 15:38
 17/18 anonim ***** válasza:
A kórházban csak méhösszehúzót kaptam semmi mást.Otthon sem kellett magam szúrni semmkvel.
2016. nov. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam semmit, tavaly szültem, barátnőm, aki más városban szült, ő kapott, még otthon is. Az orvos azzal magyarázta, hogy nem kötelező adni mint régen, de adható. Én mindenesetre egy darabot sem kaptam, pedig enyhe visszerem is volt.
2016. dec. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!