Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennétek vagy maradnátok?

Mennétek vagy maradnátok?

Figyelt kérdés
Most vagyok a 39-hètbe+2-napba.A mèhszàj mèg teljessen zàrt.Bennt fogtak az miatt hogy 3rzek enyhe fàjàsokat de a gèp nem mutat ki fàjàst és mêg teljessen zàrt a mèhszàj is ahogy nézték az ultrahang leletek alapjàn mèg 5-napom van a szülèsig.Folyamatossan kell jàrnom.De nem csinàlnak semmit
2016. nov. 30. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor bent tartottak, vagy naponta kell bejárnod?? Írd már ki normálisan, érthetően a kérdésedet!
2016. nov. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvosom legutoljàra hogy hàrom napom van a szülésig és szerinte feküdjek be mert bàrmikor megindulhat a szülés .De közbe meg ma egy màsik orvos aki vizsgàlt itt a kòrhàzba ő szerinte 5-napom van még az ultrahang szerint a szülésig.A mèhszàjam zàrt.A belső leletek nem azt mutatjàk hogy itt az idő a szülésre.Most ahogy befektettek òrànkènt ràngatnak ctg-re.Meg volt cukorterhelèses vizsgàm ami jòlett meg vizeletminta.Megindítani nem akarjàk mert nem is birnàk mivel nincs nyitva a méhszàj zàrt.
2016. nov. 30. 16:59
 3/13 anonim ***** válasza:

Inkabb orulj, hogy figyelnek rad. Maradj bent es ha kell orankent rakjanak ctg re.. nst re meg akarmire.


En szules elott 2 hetet fekudtem bent. Meg 36 hetesen is 1 et... sosem gondoltam, hogy nem er meg ennyit.

Megnyugtato volt, hogy figyelnek rank.



Persze dog unalom meg minden.. de a vegen ott lesz a pici.

2016. nov. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A helyedben, ha azt mondjak h maradj bent, bent maradnék. Valamit láthatnak azért kérik,nem azért mert úgy gondoljak h az jó poén kórházban lenni. Legalábbis nálunk nem ilyenek. Ha óránként visznek nst-re akkor valami nem teljesen jó a babának és az latszodik. Attól meg h zárt a mehszaj indíthatnak max ballonnal, vagy más eszközzel tagitanak, Ill oxiticinnal rá segítenek.

De ezt neked kell eldönteni ha azt mondjak választhatsz.

Ami tuti, hogy én inkább maradnék.

Üdv

38hkm

2016. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha erős bronhitiszem van attòl csàszàrozhatnànak ha arra kerülne a sor?Mert azt említettem nekik.Hogy van bronchitiszem.Nekem azt mondta aki itt van szülèsznő hogy minden rendben a babàval.Csak a termin lett elszàmolva.Rosszul lett megadva az utolsò menstruàciòm időpontjabés el lett szàmolva ez végett az egész.És ez miatt vagyok bennt.
2016. nov. 30. 18:07
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj màr, de ennyire azt se tudod mi van... Azért ez sokat mondó.


Ha azért fektetett be a doki mert gyanús, hogy elszàmoltak vmit,akkor az komoly is lehet, mert a gyerek ha "túlérett" de nem indul meg a szülés,akkor elkezdhet fogyni vagy belekakil a vìzve és fertőzést kap, amibe bele is halhat.


Anno a fiammal 34 hetesen fektettek be emiatt,mert 3 héttel nagyobb volt,azt mondtàk vagy cukor vagy elszàmoltàk. Mivel neked is nézték a cukrodat,gondolom, hogy ugyanez lehet a diagnózis nagy magzat.


Enyhe fàjàsok miatt,amit csak te érzel nem szoktak senkit befektetni. Ultrahang leletek alapjàn?? Melyik alapjàn? Mert a mostaniak alapjàn màr nem mondjàk meg mikor kellene szülnöd.

2016. nov. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én maradnék a helyedben, az tuti.

Unaloműzésnek vigyél könyvet vagy valami hasonlóval próbáld meg elütni az időt.

2016. dec. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2016. dec. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Komolyan nem ertem. Ha meg valami baj lenne, az lenne a bajod miert nem fektettek be.


Mikor babat terveztetek, nem kalkulaltad bele, hogy bizony sokszor lesz olyan, hogy a gyerek miatt nem azt csinalsz es nem ott vagy ahol/amit akarsz?


Mert ha keptelen vagy adott korulmenyekhez igazodni,elfogadni azt, felesleges volt gyereket vallalnod.

2016. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

"Orankent rangatnak ctg re"

Minek szaparodik az ilyen???

Miert nem a normalis szuloknek valo emberek meddők?


Mi az, hogy rangatnak?

En is bent fekudtem, minden alaklommal vártam, hogy mehessek ctg re..


Idiota vagy kerdezo. Huzz haza a korhazbol. Legalabb addig sem eloskodsz ingyen a korhazban. Mindenkinek jobb lesz.

Csak szegeny gyereket sajnalom.

2016. dec. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!