Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császározni fognak. Anyukák...

Császározni fognak. Anyukák megosztjátok velem a tapasztalataitokat? Minden érdekelne?

Figyelt kérdés

2016. dec. 2. 16:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem megijeszteni akarlak,de nekem szörnyű élmény volt.Téraránytalanság miatt toltak a műtőbe,ahol több mint egy órát töltöttem,mivel egy korábbi petefészek műtét utáni összenövéseket is korrigálták.A spinális érzéstelenítés is fájt,ahogy össze vissza szúrkáltak és sajnos a kisfiam kiemelése után már ment ki az érzéstelenítő,durván éreztem hogy húznak vonnak lent.Kétszer szóltam hogy fáj,de csak nyugtatót kaphattam.Ezt az élményt senkinek nem kívánom.
2016. dec. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Jubilee ***** válasza:
Két természetes szülés után a harmadik szülésem sürgősségi császár lett. Nem erre készültem, váratlanul, felkészületlenül ért. Nekem borzalmas élmény a mai napig, megviselt érzelmileg, lelkileg, fizikailag is. A spinális érzéstelenítés harmadszor sikerült a doktornőnek, első két szúrás nekem éles fájdalommal járt. Magát a műtétet szerencsére nem éreztem, csak azt, hogy mozgatják a hasam. A kisfiamnak valós csomó volt a köldökzsinórján, így szükséges volt a műtét. Engem megviselt, hogy nem lehettem a kisfiammal az első 24 órában, mert nem volt hely a szülészeten, így a posztoperatívon voltam. Iszonyatosan fájdalmas volt az első felülés, a felállás, és bizony nagyon is rájön az ember lánya, hogy mennyi mindenhez van szükség a hasi izmokra. Fájt a nevetés, a köhögés, a mozgás. Egy dolgot tanított nekem a császármetszés. Aki azt hiszi, hogy ez a "könnyebb" út, az rettenetesen téved. Ez egy nagy hasi műtét, szükséges "rossz" sokak számára. Sokkal nehezebben regenerálódtam, nagyon sokáig tartott mire rendbe jöttem.
2016. dec. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!