Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor azt mondjak, hogy...

Amikor azt mondjak, hogy lemegy egy csomo viz szulesnel, az milyen viz es hogy megy le?

Figyelt kérdés
Bocsi, nincs gyerekem :)
2016. dec. 21. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A nyirokerekben visszatartott víz ürül ki a szervezetből. Ettől dagad be a láb, boka, kézujjak stb.
2016. dec. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Es az odalent kifolyik mikor jon a baba?Bocs tenyleg ha hulye a kerdes :D
2016. dec. 22. 00:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
:D Nem. A vesén keresztül a szokásos úton, ergo kipisiled.
2016. dec. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
(De ezt nem úgy kell elképzelni, hogy szüléskor pisilsz. Napok/hetek alatt ürül ki a testből a visszatartott víz.)
2016. dec. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jah ertem! Ok koszonom a valaszt! ;)
2016. dec. 22. 00:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Én szülésig abszolút nem vizesedtem, azt se tudtam, mi az, utána azonban tele lett mindenem vízzel, ahogy számos más kismamának is szülészeten. Hetek alatt ment csak le.


Császáros voltam egyébként.

2016. dec. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A szövetek között halmozódik fel a víz. Az utolsó hetekben sokan küzdenek vele. Bedagad a kéz, a láb, az arc.

Rám lassan jött fel, azt hittem, hogy híztam. Ahogy írták ez a vizelettel lassan távozik.

2016. dec. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor én kivétel vagyok. Nagyon bevizesedtem az első terhességem végén. Szülés utáni napokban ömlött a talpamból a víz. De annyira, hogy a gumipapucsból öntöttem ki. Láthatóan csepegett a talpamból a víz. Dokim mondta, hogy nincs ok az aggodalomra.
2016. dec. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szegény utolsó, ez rosszul hangzik.

Én is nagyon vizes voltam, de pisiléssel szabadultam meg tőle. Annyi gond volt, hogy ha pisilnem kellett, akkor azonnal menni kellett, mindegy volt, hogy etetek, pelenkázok stb. Akár 1 percig is ültem a wc-n egy-egy alkalommal, de 1 hét alatt lement kb. 10 kiló.

2017. febr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!