Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A vajúdásnál bent szoktak...

A vajúdásnál bent szoktak lenni azok az apukák, akik nem akarnak ott lenni a szülésnél?

Figyelt kérdés

Úgy értem ilyenkor csak a "lényeget" hagyják ki, vagy az egészet?

Arra meg szabad kérni a férjet, hogy a vajúdásnál legyen bent, és amikor jön a kitolás, csak akkor menjen ki?

(nincs rosszul amúgy semmitől)


2017. jan. 11. 14:36
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
49%
Csoda, igen, es azert csak a nonek, mert CSAK NO TUD SZULNI! Azzal szerinted, hogy a ferjed nezi a kitagult vaginadat es szorongatja a kezedet, at tudja elni? Tulajdonkeppen mitol rettegsz???
2017. jan. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:

Mennyire jó azoknak az embereknek, akik a legnagyobb fájdalmat és kiszolgáltatottságot is képesek egyedül végigcsinálni, sőt egyedül akarják.

MINDEN TISZTELETEM ezeké az erős nőké, akik szinte lenézik azt, akinek lelki támaszra van szüksége! Bár ilyen lennék, sok fáradtságot megspórolna az életben!

Bárcsak nekem se kellene ertenem a lelki támasz fogalmát:(

nem is foglalkoznék a kérdéssel


hogy mitől félek? Még itt is említette valaki, hogy még csak végig se nézzen egy szülést, aki még nem szült, mert lehet soha nem vállal gyereket.

2017. jan. 12. 21:36
 43/48 A kérdező kommentje:

Mondjuk úgy, hogy én nekem nem jobb egyedül, ha baj van nem vagyok olyan

mint a döglődő macska, akinek jobb egyedül :D

2017. jan. 12. 21:40
 44/48 anonim ***** válasza:
81%

Miért kéne néznie a kitágult vaginámat? Írtam, hogy a np FEJÉNÉL is lehet állni. Mitől is? A fájdalomtól, az ismeretlentől, a komplikációktól, mindentől. Alapból félek elmenni az orvoshoz, még egy sima vizsgálatra is, van ilyen, akkor is, ha szerinted a nőnek dolga mindent egyedül, kussban, segítséget nem kérve kibírnia. Csináld így, ha neked így jó, de nem rólad van szó.


Mit él át apuka? Nem tudom... Látja világra jönni a gyerekét? Szívből sajnálom, ha ez a te párodnak nem fontos, de vannak apukák, akiknek igenis az.

2017. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
32%

Pontosan az a baj, hogy mindentol fel. Nagyon gyerekes hozzaallas ez, kb olyan, mint felni a sotetben! De ha neki jobb rettegve vegighordani 9 honapon at a gyermeket, hat rettegjen az erkezesetol!

Hosszu evszazadokig nem tartotta akkor szerinted egy ferfi sem fontosnak a gyereket? Hat nem ezen mulik! Nem is ettol lesz jo es gondoskodo apa valaki. Attol meg plane nem ha a tudatlansag es a retteges miatt gyerekes modon presszionaljak, raeroszakoljak az apas szulest!

2017. jan. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:

Nah jo azt azért nem mondtam, hogy 9 hónapon keresztül egyfolytában, minden percben rettegek.Azért nem kattogok ezen:)

Csak tudom, hogy amikor ott leszek, akkor fogok rettegni.

Fogorvos előtt sem rettegek egy héttel, de összecsúszom a székben, amikor ott vagyok.

Kár, hogy nem lehet szülés előtt kérni egy kis "bátorítót", akkor aztán mindegy lenne :D

2017. jan. 12. 22:40
 47/48 anonim ***** válasza:

Én értelek kérdezö. A szüléstöl nem féltem, de nem akartam csupa idegen között lenni egyedül egy kiszolgáltatott helyzetben. A férjem nem szeretett volna bent lenni velem. De kiderült, hogy igazából nem tudta hogy zajlik egy szülés. Beszélgettünk róla, és abban állapodtunk meg, hogy a vajúdáskor bejön, de bármikor amikor úgy érzi elmehet. Ez volt az elmélet...

Végül olyan gyors szülésem volt, hogy mire öt is beengedték a szülöszovára én már nem tudtam beszélni, ö nem tudta mibe csöpoen, így megérkezett a kitolásra. :-)

Nem vánta meg hogy láttaca fiunk születését, és a szexualitás sem változott köztünk.

Bár az igaz, hogy azt mondta hogy a következö kitoláskor azért kimegy az ajtó elé. :-)

Szerintem beszélgessetek ti is róla, de eröltess semmit!

2017. jan. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok: * ne eröltess természetesen
2017. jan. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!