Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezik hogy ez jósló fájás?...

Létezik hogy ez jósló fájás? Ez még korai nem?

Figyelt kérdés

35ik hétben vagyok, ill pénteken töltöm be. Tegnap este volt egy fájás meg ma. Eléggé fájt, v egy percig tartott, és amiért bizonytalan vagyok az az hogy NAGYON ÉLES volt. Nem emlékszem a fiammal ilyesmire. Második baba, azt gondoltam majd minden beugrik, de semmi... :-S Akkor még azt sem tudtam mi a jósló...

Ez most nem volt egyértelműen keményedéses, de talán az is társult hozzá. A helyzet az, hogy annyira éles volt, meg szúró, hogy arra gondoltam talán szél szorult belém. De mivel ma ugyanaz volt, és elvégre 4-5 hét nem olyan soká van. Ezért gondoltam. Mit gondoltok?


2010. máj. 5. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem 31 hetesen volt az első jóslóm!Mindjárt félóránként iszonyatos keményedéssel!Kórház lett!Nálam azt mondták ha 35. hétig kihúzom nagyon örülhetünk!Végülis 39+4 hétre szültem,viszont állandóan jóslóztam!20 percesekkel,majd elmúlt!12 percesekkel az is elmúlt!Aztán volt egy hét szünet,majd egy jó meleg fürdő(hajmosás)után 2 óra múlva ébredtem,hogy már élesben megy!

Szerintem örülj hogy készül a szervezeted!És ne aggódj,ilyenkor próbálj pihenni egy kicsit,ha nagyobb gyerkőc engedi!

Könnyű szülést!

2010. máj. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Méhtevékenység már az első hetekben van,mégha nem is érzik a kismamák. Van,aki már a 18. héttől érzi,és van,aki nem tud a terhessége során ilyenről beszámolni. Tehát a Te 35.heti jóslód abszolút normális! Ha éles,az azért van,mert már egyszer szültél. A többedik gyermeküket várók renszeresen arról számolnak be,hogy hamarabb kezdett fájni itt,erősebben fájt ott... ez a természet rendje! És hogy megnyugtassalak,az utófájások a második babád születése után kutyábbak lesznek,mint az első szülés után!

Boldog babavárást!

2010. máj. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!