Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyenek a viszonyok mostanába...

Milyenek a viszonyok mostanában az egri kórházban szülés tekintetében? Különösen ha nincs fogadott dokim?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is egerben fogok szülni,ez engem is érdekelne!Még nincs fogadott dokim,de azt szeretném ujra aki az első kettővel császizott!Hány hetes vagy ha megkérdezhetem?

Amikor legutobb ott szültem 3éve,már akkor is jobb volt a tapasztalatom mint előzőleg,minden téren.Legutóbbi vizsgálatkor mikor ott jártam pl.az étel (reggeli)kiosztásnál láttam hogy az adagok levannak foliázva,és nem csak zsömle és 2szeletszalámi volt rajta:-)Ez meglepett,de haladás:-)

2010. máj. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én 23 hetes vagyok,augusztus végén fogok szülni,kicsit félek hogy nincs fogadott dokim,de akárhogy számolok sajnos biztosan nem tudnánk kifizetni(kezdettől táppénzen vagyok).Te hány hetes vagy,és kinél szülted az első kettőt?Miért kellett császár mindkét esetben?

Amúgy mindig egy dokihoz járok a rendelésre,Vargához.

2010. máj. 7. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én januárban szültem, fogadott doki nélkül. De sajnos én csak elrettenteni tudlak titeket...

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


A második 4,5 válasz az enyém. Ha még valamit tudni szeretnétek, kérdezzetek nyugodtan. Bocsi, hogy csak linkelek, de nincs kedvem olyan sokat írni :p

2010. máj. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tesóm ott szült ügyeleten, nagyon rendesek voltak vele!
2010. máj. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem azt mondtam,hogy mindenki rosszul jár, meg szemetek... de én csak a saját véleményemet írtam le.


Tuti, hogy lesz fogadott dokim a következő gyerkőcnél. Ez 2000%.

2010. máj. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok.15hetes vagyok!Akkor nem fogunk találkozni szüléskor:-)Bagdán volt a dokim és őt is akarom ujra!Sajnos az anyagiak fogtak engem is eddig vissza,de félidő után muszály lesz átmennem már hozzá!Tulhordtam az elsőt,fájásgyengeség miatt császiztak,második meg hamar jött utána akkor azért,most meg csak progisan szülhetek.Kiírás előtt 1-2héttel kiveszik a babát!Biztos nem lesz semmi baj,csak ha valami nem tetszik ne hagyd magad majd,hogy leszóljanak:-)Egyébként Varga jó doki,ő császizott először Bagdánnal,végig viccelődött.Drukkolok neked hogy minden rendben legyen!

2010. máj. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,elsőnek írnám hogy én még csak hagynám is magam,nem vagyok az a nagyhangú fajta,viszont szerencsére a férjem nem ilyen,ő biztosan nem hagyja majd hogy gond legyen,amúgy remélem nem lesz szükség a hangjára ilyen tekintetben.Te tudod már hogy kislány vagy kisfiú lesz?Mi mivel nem járunk magánhoz,megbeszéltük hogy kétszer azért elmegyünk 4d uh-ra,és ott 16 hetesen kiderült hogy kisfiunk lesz,és meg is vizsgálták rendesen.

Boldog babavárást!

2010. máj. 9. 11:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Minden oké lesz meglátod,nem lesz semmi baj:-)

Mivel én se magánhoz járok így mi csak 18hetesen tudjuk majd meg a nemét szerintem:-)Én lányt érzek egyébként,de ez csak egy dolog!Gratulálok a kisfiúhoz és neked is boldog babavárást:-)Ha gondolod írhatsz privire is..Szia

2010. máj. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!