Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hétfőn lépek a 40. hétbe és...

Hétfőn lépek a 40. hétbe és minden magzatmozgásnál iszonyat fáj a méhszájam belül! Tegnap még 2100 voltam, van esély, hogy kihúzom még 1 hétig? Valamint az újhold is megindíthatja a szülést vagy csak a telihold?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
bocs az offért, de ez engem is éedekelni, mert nekem is iszonyatosan fáj, csíp a méhszájam mozgásnál, de én még csak 30 hetes vagyok. Ez bajt jelent? Én atz hittem természerets.
2010. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem hatalmasat nyilal és fáj! És ma már többször megyek pisilni, pedig eddig abszolut nem jártam többet mint terhesség előtt! Van, hogy nem merek pipilni mert olyan mintha akkor kifolyna a magzatvíz is. A dokim szabin van, azért parázom.
2010. máj. 8. 18:30
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a hasam alsó részén voltak iszonyatos görcsök és (csípést nem éreztem )minden mozdulatnál belenyilalt (ekkor 2 ujjnyira nyitva volt a méhszáj). Amikor már a szülés indult akkor a derekam is fájt. 2 babám van és mind a kettőnél ez volt a forgatókönyv. És persze front volt (ha jól emlékszem melegfront). Van akinek a feje is fáj, esetleg hány. Szerintem a csípő érzés nem valami biztató. Doki mit mondott az utolsó vizsgálatnál ?Jó egészséget!
2010. máj. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
A sok pisilés azért van, mert a babának nagyon lent van a feje. Sokat mozgolódik még? Koponya végű a baba? Mindenesetre pihenj. Ha megreped a magzatburok azt észreveszed.
2010. máj. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Elég sokat mozgolódik, igen! Az mit jelent? A tegnapi CTG-n minden tökéletesen rendben volt.
2010. máj. 8. 18:48
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem szabály, de általában igaz, hogy szülés előtt nem nagyon mozgolódnak már a babák. Nálam mondjuk pont nem így volt, még fájások közben is rúgott a drágám, de azt mondják, ez elég ritka. Általában a szülés közeledtét a baba alig-mozgása is jelzi.

A pisiléstől ne tarts, a magzatvizet észre fogod venni, ne félj! Mindazonáltal már nem sok lehet hátra neked. Kicsit irigyellek is, nemsokára karodban a babád! Nekem van még hátra pár hetem.

Dokid mikor jön vissza szabiról? Beszéld meg a babóval, hogy várja meg odabenn! Lehet ám velük beszélni, néha igen szófogadóak tudnak lenni.

No para, szép szülést neked!

2010. máj. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, megbeszéltük ketten, hogy kibírjuk hétvégéig! :)
2010. máj. 11. 11:25
 8/11 anonim ***** válasza:

Én máj. 18-án; kedden töltöm a 40. hetet.Nekem is még mocorog, de már nem annyira aktív. Amolyan: "nyugdíjas rúgásai vannak"...:)

Sokat görcsölök, szinte minden nap ugyanabban az időpontokban jönnek rám a görcsök. Ezek iszonyatosan erősek, napról napra egyre jobban... Mikor bekeményedik a pocim, kisfiam van, hogy ilyenkor is rugdos, gondolom nem tetszik neki, ilyenkor iszonyatosan pocsékul vagyok. Gáttáji fájdalmaim vannak, olyan érzés, mintha a pici ki akarna esni ott lent...Én ezekben a frontokban bízom. Tegnap éjjel, hogy elkezdett fújni a szél, iszonyat görcsöltem, majd mikor az eső is esni kezdett, akkor is nagyon görcsöltem.

Azt hiszem reggelre elment a nyákdugom is...De ebben nem vagyok biztos...:S Én rettentően örülnék, ha végre szülni döcöghetnék el, mert már nehezen viselem, és köszönöm, de nem kérek a 40. héti orvosi vizsgálatból! Az nagyon kemény..:(

2010. máj. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
NEkem azt hiszem a melegfront jön be. Voltak fájásaim de az esővel elmúltak........ vagy csak megviccel... Igen, lehetne már valami.
2010. máj. 12. 10:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Remélem mindenki jól van.
2010. máj. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!