Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kórházi időre elég a trikó...

A kórházi időre elég a trikó is hálóing helyett?

Figyelt kérdés

Feleslegesnek tartom a hálóinget. Nekem valamennyivel könyebb megoldás lenne a spagetti pántos trikó. Volt aki trikót vitt be hálóing helyett? Alulra mit vett fel? És arra gondoltam,hogy egy bővebb buggyos nadrágot vennék fel alulra.

Áprilisban szülök.



2017. febr. 19. 18:19
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Oke!

Köszönöm mindenkinek a válaszát! Jól jött.

2017. febr. 19. 19:07
 12/28 anonim ***** válasza:
Én szoptatós trikóban és pamut térdnadrágban voltam, barátnőm sima pólóban és tréning nadrágban (két külön kórház)
2017. febr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
én csak alváshoz vettem fel, senki nem szólt érte, sőt, több nővér is megerősített, hogy nem vagyok beteg, jól állok hozzá, ha így érzem magam jól, nyugodtan (rákérdeztem, nem-e gond). Panaszom nem volt, csak a záró előtti vizsgálatra kellett bemenni, a saját orvosom nézett meg, nyári ruhában voltam. Ő se szólt.
2017. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Én vittem hálóinget, mert azt hittem az a kötelező. De napközben nem sokan voltak hálóingben. Volt aki leggingsben egy bő pólóval, voltak akik rövid naci-trikóban és voltak akik pamut melegítő alsóban pólóval. De ez nagyon kórház függő. Kérdezd meg mi ott az elvárás.
2017. febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezt anno én is megkérdeztem, konkrétan azt, hogy hálóing helyett vihetek-e pizsamát, ha a kórháznak nem volt határozott kérdése. Én tudtam, hogy császáros leszek, az indokom szintén az volt, hogy nekem baromi zavaró és kényelmetlen a hálóing. Majdnem letépték a fejem, hogy hogy képzelem, hogy császár után én majd fel tudok venni egy nadrágot, teljesen hülye vagyok, nyomja a sebet, és különben is, hogy fognak vizsgálni stb. Vittem két hálóinget, meg pár pólót és laza jóganacit, elő se szedtem a hálóingeket.... első nap az őrzőben úgyis meztelenül feküdtem letakarva, másnaptól viszont a kutyát nem érdekelte, mi van rajtam, én meg a nadrágot pontosan ugyanúgy fel tudtam venni, ahogy a bugyit, ugyanaz a mozdulat. Azoknál se problémáztak, akik természetesen szültek, szépen levették a nadrágot a vizsgálatkor és kész, nekem csak lehúzni kellett annyira, hogy látható legyen a heg. Kérdezd meg a kórházban, mikor mész vizsgálatra, de ha ők nem ragaszkodnak a hálóinghez, vigyél nyugodtan pizsit.
2017. febr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem ti itt milyen vizsgálatokról beszéltek szülés utáni napokban a kórházban. Onnantol h megszultem, a kutya nem vizsgalt meg, legkozelebb 5 nap mulva a varratszedesen latott a dokim "odalent".

En csak a szulesen voltam haloingben, egyebkent mindig is utaltam. Laza dereku buggyos haremnadragokat vittem, meg pantos felsoket a szoptatas miatt. Ezekben jobban is ereztem magam,foleg mikor latogatok jottek,nem szerettem volna haloingben flangalni mindenki elott mint vmi nagymama.

2017. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

2011ben amikor első gyermekem született a kórházi napok alatt csak kórházi hálóingben lehetett lenni.Nem engedték felvenni a sajátot.

2015ben már csak szülés után első nap kellett kórházi hálóingben lenni,után mindenki azt vett fel amit akart.

Volt császárom és szülésem is.A varratszedésen vizsgáltak csak egyébként senki nem akarta látni az alfelem.Császár után varratszedésen csak amiatt vizsgált a dokim mert hőemelkedésem volt és mindent ki akartak zárni.

2017. febr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Azt vizel be amit akarsz. Én két különböző kórházban szültem, és egyik helyen se foglalkozott senki azzal, hogy mi van rajtam.

Én se szeretem a hálóinge, de elsőre vettem kettőt, mert azt hittem én is, hogy az a kötelező, aztán kiderült, hogy kutyát nem érdekel. És ott is tök sokan voltak poló-naciba. Úgyhogy már oda is hozattam be magamnak pizsit, másodjára meg már azt vittem. Nekem az sokkal kényelmesebb, mint a hálóing. Császáros voltam, de nem nyomta a sebem egyáltalán. És engem sem vizsgálgattak már, a vizit annyiból állt, hogy megkérdezték hogy vagyok, van-e panasz.

2017. febr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
13 vagyok, én is császárral születem egyébként, nem csípőnacit kell vinni, és semmi gond. A háremnaci, melegítőnaci, leggings teljesen megfelelő
2017. febr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Engem sem vizsgálgatott senki, szülés után a 6 hetrs kontrollon néztek csak meg, viziten megkérdezték hogy vagyok, van-e panasz, ennyi.
2017. febr. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!