Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kórházban hozzák az újszülötte...

Kórházban hozzák az újszülöttet éjjel szopizni?

Figyelt kérdés

Az első gyerekemet várom, és ezen gondolkodtam, hogy oda fogják hozni éjjel? Ha jól tudom, nappal már hagyják, hogy végig az anyjával lehessen, de éjszakára elviszik.

Veletek hogy volt? Nagyon érdekel minden részlet. És meddig kellett bent maradnotok első babával? Mert azt is hallottam, hogy szinte minden baba besárgul, és ez plusz pár napot jelent.



2017. febr. 21. 18:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
73%

Császáros voltam, így 6 napot kellett bent lenni. Sima szülésnél 3 nap volt.

Bababarát kórházban szültem, 0-24-ben ott volt a baba. A császáros őrzőbe viszont, ahol 12 órát töltöttem, csak akkor hozták, ha felébredt, akkor jöhetett szopizni. Az éjszaka folyamán kétszer. Másnap délelőtt, mikor felkeltem, megkaptam és onnantól végig velem volt, csak fürdetni kellett beadni, de én oda is mentem vele, mert nagyon tapasztalatlan voltam, kértem a csecsemős nővéreket, hogy mutassanak meg mindent (pelenkázás, fürdetés, popsikenőcs, stb.) Nagyon segítőkészek voltak. Egyszer éjjel nagyon sírt a babám, mert nem volt semmi tejem még és éhes volt... akkor kapott egy kis cukros vizet és hagyták a babaszobában aludni, hogy én is tudjak picit pihenni. Aztán hajnalban, mikor felébredt, hozták vissza.

2017. febr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Gyöngyösön 0-24ben velem voltak a babák, csak vizsgálatra vitték el őket.

Elsővel 3, másodikkal 2 éjszakát voltam bent. Nekem egyik sem sárgult be szerencsére

2017. febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Óbudán, a Margitkórházban éjjel-nappal az anyukával lehet, reggel-este volt babavizit, addig volt a csecsemősöknél, illetve míg fürdették őket.

/Délután szültem, természetesen, 10 óra vajúdás után, teljesen kimerültem, így az első éjjelt nem töltötte velem, mert az ágyból sem tudtam kb.kikelni./


Első babám nekem is. Kicsit besárgult, de nem érte el azt a sárgasági szintet, hogy kék fény alá tegyék. 15.-én szültem, és 18.-án délelőtt jöhettünk haza. Nem kellett tovább maradnunk, azért mert besárgult, a súlyából sem vesztett sokat, így minden rendben volt.

A sárgasága szépen lement, 1-1,5 hónap alatt.


A lényeg, hogy sokat itasd a babát, mert ha sok folyadékot kap kevésbé, vagy egyáltalán nem sárgul be.

2017. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy leírták,korhazfuggo,en is Gyöngyösön szultem,0-24,hallasvizsgalat volt az egyetlen,amire elvitték,amugy a szobaban vizsgalta a doktornő is.Siman szultem,ket ejszakat voltunk benn..
2017. febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Korház válogatja, nálam végig ott volt a baba, még fürdetni se vitték el, a szobában fürdették :)
2017. febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
23%
Bp. Szent Imre, végig velem volt mindkettő. Bár második gyereknél próbálkozott az ügyeletes gyerekorvos, hogy hagyjam ott éjszakára, de eszembe se volt. A babák első pár nap pont éjszaka szeretnek szopizni, ezzel indítják be a tejet. Nem csoda, hogy ennyi ápszeres baba van, ha ilyen sok kórházban már az eljén elválasztják az anyjától a gyereket.
2017. febr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. febr. 21. 20:39
 18/26 anonim ***** válasza:
74%

Kisvárda 2011 hajnal 5től este 10ig volt velünk a baba.Kérdezték hozzák e éjjel szopizni de nem hozták.

2015 ugyanitt 0-24ben velünk volt a baba.

2017. febr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Berettyóújfaluban szültem. Reggel, délben és este elvitték egy órára. Hajnali 1-kor megkérdezték hogy elvigyék -e vagy szeretném ha velem maradna. Természetesen velem maradt. Akitől elvitték reggel 5-kor hozták vissza.
2017. febr. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
En Olaszorszagban szultem.Amint megszuletett a lanyom Apa kezebe nyomtak, o vitte vizsgalatra, majd hozta is vissza.Megmutattak a furdetest, es a szobaban en furdettem.Egy percre sem vittek el, en vittem vizsgalatra is.4 napig voltunk bent, mert 36+4-re szuletett.
2017. febr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!