Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kórházban hozzák az újszülötte...

Kórházban hozzák az újszülöttet éjjel szopizni?

Figyelt kérdés

Az első gyerekemet várom, és ezen gondolkodtam, hogy oda fogják hozni éjjel? Ha jól tudom, nappal már hagyják, hogy végig az anyjával lehessen, de éjszakára elviszik.

Veletek hogy volt? Nagyon érdekel minden részlet. És meddig kellett bent maradnotok első babával? Mert azt is hallottam, hogy szinte minden baba besárgul, és ez plusz pár napot jelent.



2017. febr. 21. 18:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nekem velem volt a baba végig, de volt egy nap amikor sárgaság miatt átvittèk máshova. Akkor szóltak 3 órànként, hogy menjek etetni, éjjel is. 6 napot voltunk bent a sàrgaság miatt. Mindkèt gyerekemmel így volt.
2017. febr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Szolnokon is rooming in van. 0-24ben veled lehet de be lehet vinni az őrzőbe ha akarod.
2017. febr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Esztergom, bababarát kórház, rooming in, 0-24-ben velem volt, csak fürdetni vitték be. Én császáros voltam, délután fél 1kor született a kislányom, a délután folyamán 2x kihozták nekem cicizni, velem volt több mint 2 órát mindkét alkalommal. Este elvitték, mert első éjjel még az őrzőben kellett maradnom, de hajnalban már negyed 5kor kaptam is vissza, aztán költöztem át a gyermekágyra, onnantól velem volt végig.
2017. febr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nekem is 0-24ben velem volt csak furodni kellett mindig visszavinni :)
2017. febr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Sopron, 0-24- ben anyukával lehet a baba, csak az első éjszakára nem adják ki! Viszont bármikor be lehet vinni az őrzőbe!
2017. febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy volt h 0-24 be velem volt. Este lefürdették és ennyi. Ha gondom volt mentem a csecsemősökhöz. Jó volt abból a szempontból h végig vele lehettem, rossz meg abból h szinte semmit sem tudtam pihenni. Viszont inkább én voltam vele minthogy leadjam a csecsemősökhöz és aludjak, mert láttam mi ment ott. Anyuka leadta a babát és hagyták üvölteni. Az én szívem megszakadt volna ha ez az én kisfiammal történik. Kis nyugodt volt végig. Ha rendesen van cicin és távozik a magzatszurok nem fog úgy besárgulni h gond legyen. Én szerda éjjel mentem be mert elfolyt a víz és hétfőn jöhettünk haza. Normál szülés volt.
2017. febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!