Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mitől hánynak szülés közben?...

Mitől hánynak szülés közben? Gyakran előfordul? Ki volt így?

Figyelt kérdés
2017. febr. 23. 09:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én sem hánytam viszont a fájások közben hányingerem volt.
2017. febr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is hánytam meg is lepődtem mert én azelőtt ilyet nem halottam mondtam a dokinak hogy hánynom kell ő adta is a vesetálat és megnyugtatott hogy ez normális. A második szülésemnél viszont se hányinger se hányás nem volt.
2017. febr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyik szülésemnél sem hánytam.Hányingerem sem volt pedig mielőtt szülőszobára mentem jól beebédeltem az egyik szülés előtt
2017. febr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nekem is volt hányingerem de csak nyál jött ki :D
2017. márc. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Linochae válasza:
Én is hánytam. Olyan hirtelen jött rám, hogy félig a földet hánytam le, csak a maradék ment a vesetálba. De nem volt hányingerem ezen kívül. Amilyen hirtelen jött, olyan hirtelen ment. Nekem azt mondták, hogy a baba nagyon fent van, attól, de oxit is kaptam. Ki tudja...
2017. márc. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!