Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek a szülés fájdalmas...

Szerintetek a szülés fájdalmasabb, vagy egy tökönrúgás?

Figyelt kérdés
2017. márc. 5. 19:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Próbáld ki! Szenvedj egy-két napot, üvöltsél a fájdalomtól, miközben egy több kilós dinnyét próbálsz kinyomni, úszol a vérbem és a magzatvízben! Miközben orvos rohangál ki-be és szülészmő üvölt a füledbe, hogy nyomjon! Nyomsz, lihegsz, káprázik a szemed, kiabálsz, káromkodsz és amikor minden elsötétedik előtted, meghallod a halk kis nyivákolást, aztán a nagy óááát. És akkor már semmi sem számít, csak ő.
2017. márc. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Aranyos kérdés, de szerintem nem lehet rá válaszolni, mert a férfiak nem tudnak szülni, a nőknek meg nincs tökük. Így nem tudják kipróbálni egymás fájdalmát :)
2017. márc. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
Én olvastam egy ilyet, ahol összehasonlították a kettőt, és a tökön rúgást írták fájdalmasabbnak... de szerintem a szülés fájdalmasabb(de még nem szültem, de eléggé fájdalmasnak gondolom)
2017. márc. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%

Mivel egy nőnek nincs "töke", egy férfinek meg méhe,ezért ez sosem fog kiderülni.


Tudom, mostanában egy orvos szerint a férfiak kipróbálhatják, milyen a szülési fájdalom, de ez nem igaz (szerintem). Mivel nincs méhük, ezért fogalmuk sincs, milyen fájdalommal jár, amikor az összehúzódik. Illetve mikor egy baba feje a hüvelyen áthalad.


És mivel nekünk nincs herénk, ezért elképzelni nem tudjuk, milyen fájdalmat élnek át a férfiak akkor.

2017. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a szülésnél nem fájdalmasabb semmi.
2017. márc. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A tökön rúgás pár percig tart, a szülés pedig minimum órákig. Tehát egyértelműen a szülés a rosszabb. Egyszer láttam egy dokut erről, egy férfira rátettek mindenféle áramütést generáló cuccot és a vajudáshoz hasonló ingert hoztak létre, a legelején említette, h ez hasonlít a tökönrugáshoz, a tesztet pedig nem tudták végigcsinálni, mert a pasi nem bírta tovább.
2017. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%
Van valamiféle skála, amivel a fájdalmat mérik. Aszerint a szülés kb annyira fáj, mint az amputálás, szóval szerintem fájdalmasabb, mint egy tökönrúgás.
2017. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
41%

A vesekő.


Nos, NAGYON nagy szórás van a tökönrúgások és a szülések között, átlagokról fogalmam sincs. El tudom képzelni, hogy egy belevaló tökönrúgás egy egészen rövid ideig rosszabb, de a szülés, ugye, hosszú és komplikált, nem annyira lokális és az előtte való időszak is lehet igen nehéz... S vannak pár órás és több napos vajúdások, ez azért nagyon nem mindegy, a fájdalom relatív is...

2017. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
5%
Nem relatívat akartam írni, inkább talán azt, hogy szubjektív? Ez sem az igazi. Arra gondolok, hogy ha az ember már iszonyat fáradt, mert 2 napja nem aludt, csak vajúdott, akkor egy kis fájdalom is sokkal durvábban hat rá... Bár sosem szültem, de fáradt voltam már, iszonyú morc tudok lenni és az amúgyis rossz fájdalomtűrő képességem még lejjebb megy. No igen, az is egyéni, hogy ki mennyit s milyen jól bír... Ezért is összehasonlíthatatlan...
2017. márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szülés.
2017. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!