Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek a szülés fájdalmas...

Szerintetek a szülés fájdalmasabb, vagy egy tökönrúgás?

Figyelt kérdés
2017. márc. 5. 19:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%
Ha egy férfinak ki kellene próbálnia, mivel jár a szülés, rögtön elájulna a vértől és a fájdalomtól. Egy nő fájdalomtűrő képessége sokkal nagyobb, mint a kemény sportolókat kivéve a férfiaké.
2017. márc. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
16%

Az emberi agy csodákra képes. A legnagyobb foku fájdalomnál az ember eszméletét veszti, mert kikapcsol. De ez ugye szülésnél nem történhet meg, hane m ezért kerülünk át eufóriába.

Nekem szerencsém volt.már vajudásnál àtestem a fájdalomküszöbön, igy kitolásnál enyhe mensziszerű görcseim voltak csak, szinte semmit nem éreztem, a kitolást sem, szinte fejből tudtam csak, hogy nyomok


A ffiaknál ha nem jár eszméletvesztéssel vagy hànyással, szervezet kimerülése miatti remegéssel a fájdalom, akkor a szülés rosszabb


De szerintem nem összehasonlithato, amiért a szülés nem a szervezet ellen ért támadás. Sőt, a férfiaknál elég komoly következményei is lehetnek.

2017. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
51%
A szülés során érzett fájdalommal a nő majdnem el tudja képzelni milyen kínokat él át a FÉRFI amikor náthás... ;)
2017. márc. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%
Mivel nő vagyok, nem rúgtak még tökön... De tegyük fel, hogy ha egyformán fáj mindkettő, akkor a tökön rúgást választom, mert az rövidebb ideig tart. Vagy hasonlítsuk úgy össze, hogy melyik a rosszabb: órákon keresztül 5 percenként tökön rúgnak, egyre nagyobb erővel, vagy a szülés?
2017. márc. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
82%
Szültem egy kislányt eléggé fájt 9 órán keresztül. Nem kiabáltam de tudtam volna. Számomra a kitolási szakasznál volt a hab a tortán mikor már kint volt a feje. Én a szülésre voksolnék 😊
2017. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Egy jó kis szilánkos törés amit órákon keresztül nem látnak el mert nem tudsz lejutni a hegyről miközben sötétedik és orditasz a fájdalomtól ha picit is megmozdul szerintem mindent visz
2017. márc. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Szerintem az rosszabb ha ki akarsz tolni egy görögdinnyét a sunádon mintha tökön rúgná valaki az embert. Mert ha tökön rúgnak az 2 napig fáj max. de ha terhes vagy akkor több hónap is. Fogadjunk hogy pasi vagy.
2017. márc. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Mindenkinek más a fájdalomtűrési képessége, ezért különböznek a vélemények. Egy azonban biztos: a rúgásnak nincs pozitív eredménye, a szülésnek van, a közénk érkező gyermek.
2017. márc. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Kincsesne ***** válasza:

Erre a válaszra SOHA SENKI NEM FOG TUDNI HITELES választ adni.

De azt a saját tapasztalatomból állapítottam meg, hogy a szülés a legkevésbé fájdalmas, mert örömteli a várt eredménye, - szemben az összes többi fájdalommal, amelyeket nyilván betegség vagy baleset okoz.

2017. márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Helyes válasz ***** válasza:
Rúgj tökön egy transzvesztitát,oszt kérdezd meg tőle.:)
2017. márc. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!