Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Harmadik császár után a...

Harmadik császár után a negyedik baba?

Figyelt kérdés

Elméleti a kérdés, de érdekelne, és talán tudtok rá választ. Mi történik, ha a harmadik császár után valaki teherbe esik? Úgy tudom, csak három császárt végeznek, de nyilván nem kötelezik az anyát, hogy elvetesse.

Tudja valaki esetleg a választ?

Ismerős van ilyen helyzetben, nagyon fáj a szíve, hogy nem lehet negyedik gyereke, és így merült fel, de tőle nem akarom megkérdezni.

Egyébként mi is négyet szeretnénk.



2017. márc. 6. 17:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Lányom osztálytársának anyukája most feb. végén szülte a 9. császáros babáját. Nem vicc, kilencedik! A nő apja nőgyógyász, na ő már az első pár után próbálta őket leállítani, de nem sikerült :-). Nagyon helyes család, mindenki szép és egészséges. Tegnap láttam a picikét is, iszonyú édes! Az anyuka pedig (sztem ő is 40 körül lehet, mint én), abszolút fitt és mosolygós.
2017. márc. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!