Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császár vs...

Programozott császár vs hüvelyi szülés? (Debrecen)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

2éve hüvelyi szülésem volt, rettenetes élmény, majdnem 1 napig vajúdtam. Fogadott dokink akkor sajnos nem volt.

Most azon gondolkodom, hogy fogadok szülésznőt és orvost is, de a max keret 100 ezer forint lenne. Így megfelezném a szülésznő és orvos között.

A másik alternatíva, hogy csak orvost fogadok, akivel lebeszélem a programozott császárt, így neki egyben odaadnám a pénzt.

Nem a kényelmességet nézem, tudom, hogy császár után lehet, hogy kicsit rosszul leszek, de a szülést úgy mint két éve fix hogy nem fogom végigcsinálni mégegyszer.

Tudnátok ajánlani orvost aki a Kenézyben dolgozik, és rendes, megértő?


Köszönöm a válaszokat


2017. márc. 30. 11:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem fél millió, én Bp-i vagyok. Az már inkább a magánkórházas ár...

A kérésre császáros árakat nem tudom, de hallottam olyan ökölszabályt, hogy a vizsgálatok árának a tízszeresét kérik sima szüléskor. Akkor ez Bp-en jelent 80-180.000 Ft közötti összegeket

2017. ápr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
de, bőven benne van 200.000 ezerben. Ugyanis, ahhoz hogy dokit fogadj, hozzá kell járni vizsgálatokra. Ez Debrecenben 10-12 ezer körüli összeg átlagosan. Sima szülésért a vizsgálat díjának 10 szerese a bevett szokás, kérés császárnál ezt még legalább 40-50 ezerrel meg kell toldani. Tehát 100ból esélytelen hogy kijöjjön.
2017. ápr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
54%
Nem mindenhol kell fizetni a vizsgálatokért pl
2017. ápr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Utolsó hogyhogy? A magándoki nem kér pénzt a vizsgálatokért? Mert Debrecenben minden alaklomért elkérik a 10-12 ezret.
2017. ápr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
1.vagytok. Milyen összegeket irtok ti, jézusom? 1 éve volt császárom a Kenézyben (nem program), 50-et adtam a dokinak, plusz előtte a terhesgondozás magánban, alkalmanként 5-8000 Ft.
2017. ápr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

A Kenézyben tényleg csak dokit tudsz fogadni, a Klinikán tudsz szülésznőt is.

Szerintem keress egy olyan dokit, aki szimpi és akiben megbízol, mondd el neki, mi történt és mitől félsz!

2017. ápr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
15ös, én 4 hónapja szültem, a magán rendelés díja 11 ezer volt alkalmanként, a szülés díja pedig 100 ezer(nem császár).
2017. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az szép... Viszont eszerint nem egységes a tarifa :)
2017. ápr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolóknak: 31 hetes vagyok és még egyszer sem kellett fizetnem, pedig gyakrabban kell az orvosomhoz járnom (nem teljesen probléma mentes a terhesség). Nagyon meg vagyok elégedve vele. A szülés más, ott adunk pénzt

Amikor orvost választottam, azt vettem észre, hogy van, aki megmondja hogy terhesgondozás/szülés ... kerül; van, aki csak a terhesgondozásért kér (és abban benne van a szülés is)... Szóval tényleg orvosfüggő is.


Kedves Kérdező! Bár én a Klinikán fogok szülni és nem is igazán ismerem a Kenézyben az orvosokat, de talán annyit javasolhatok, hogy beszélj erről a védőnőddel. Lehet, hogy ő is tud segíteni Neked.

2017. ápr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Holnap megyek Szilvási dokihoz, nála 5000/ magánrendelés.

Szerintem meg tudom vele beszélni :)

Koszi mindenkinek

2017. máj. 9. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!