Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák! Nektek hogyan, és...

Anyukák! Nektek hogyan, és miben változott meg a testetek a szülés után (már akinek változott) Mennyire vagytok elégedettek/nem elégedettek a testetekkel? Tudtok, vagy szeretnétek tenni ellene?

Figyelt kérdés
2017. márc. 30. 13:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Itt mindenkinek tökéletes volt a teste a szülés előtt (mert úgy tűnik), vagy csak az idő megszépített az emlékeket?


Én egy kis felesleggel kezdtem a terhességet, és még tart, de nem híztam sokat, mondhatni alig.

De már előre félek, milyen lesz a bőröm, hiszen korábban se volt feszes, mint nektek...

2017. márc. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Itt mindenkinek tökéletes volt a teste a szülés előtt (mert úgy tűnik), vagy csak az idő megszépített az emlékeket? "


Hát ahhoz képest, ahogy most kinéz igen, tökéletes volt. Majd mikor túl leszel az egészen akkor te is tudod értékelni, hogy milyen volt, addig hiába nem értékelted...

2017. márc. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nekem a terhesség/szülés/szoptatás teljesen átalakította a testem.

Már az első terhességemnél (ami sajnos nem maradt meg) egy egész kosárméretnyit nőtt a mellem pár nap alatt. A következő terhességnél újabb egy kosárnyit. A tökéletes B-kosaras mellemből a szoptatás végére lett egy hatalmas, üres tejeszacskó.

Híztam is nagyon sokat, az idővel lement, ugyanannyi a súlyom, mint terhesség előtt, de kis kötényhasam marad. Ahogy elnézem anyatársaimat, súlytól függetlenül ugyanezzel a problémával küzdenek szinte kivétel nélkül.

Mit lehet tenni? Siránkozhatnék, de beláttam, hogy amúgy sem vagyok már 20 éves, a korral is változik a test, ez ellen lehet küzdeni, de nem érdemes. Én megbékéltem a testemmel, beletörődtem, hogy nem rendelkezhetek 40 évesen, anyaként egy tinilány tökéletes testével. Ha nem szültem volna, akkor is változtam volna és még fogok is. Ez is az élet része.

(Az állóképességem viszont nem romlott, sőt... szerintem fittebb vagyok, mint valaha, de ez nálam elsősorban fejben dőlt el.)

2017. márc. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A hasamon a bőr nem olyan feszes és a leánykori súlyom mellett is van egy kis pocakom. (Illetve pár halványodó stria is van rajta, de ez zavar a legkevésbé) A mellem a régi formájú. Viszont én kis mellű voltam, vagyok, szerintem azért nem tudott megnyúlni. Tejem is kevés volt. Más változást nem észlelek. Valószínűleg ha intenzíven elkezdenék kondizni, akkor lehetne a hasamon változtatni. De nem zavar olyan mértékben, mint amennyire nem lesz időm sportolni. Azért próbálok nem elpetyhüdni sem, de a napi kondiba járás is esélytelen.
2017. ápr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Alakom jobb lett, mert elkezdtem tenni érte. 20kg-ot híztam az első terhességem alatt (58kgról indultam 170cm-rel),első hónap végére már csak 3 kg maradt, ami tartotta magát a szoptatás végéig(8.hó). Utána elkezdtem figyelni az étkezésemre, mondhatni életmódot váltottam, elkezdtem heti 2szer sportolni. A hasam sokkal feszesebb lett mint vha, ugyanez az egész testemről elmondható. A mellemmel nem vagyok elégedett, két kosarat nőtt, szoptatás után visszaállt, de már lóg. Most várom a második babánkat, ha lejárt a szoptatás, visszaedzettem a testem, akkor a melleimet megplasztikáztatom.
2017. ápr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
93%

"Itt mindenkinek tökéletes volt a teste a szülés előtt (mert úgy tűnik), vagy csak az idő megszépített az emlékek"


Mondhatni igen. A 156cm magasságomhoz 50 kg voltam. A mellem( bár nem volt nagy )75/B


Ezekhez képest, most 43 kg vagyok kb 70/ A val ami löttyett is 😠


És így utólag nézve a bikinis fotóimat, igen, jól néztem ki.

Most meg olyan csontjaim látszanak, amiről nem is tudtam h van.


Van akin túl sok felesleg marad, de van aki túlságosan lefogy.

Kinek így kinek úgy reagál a sok hormomra/ hormon vesztésre....


Látom itt a pontozásból h sok az irigy ember....


Aki tud, és akar az megpróbál dolgozni a problémáján. Nem értem ez miért baj.

2017. ápr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Terhességem alatt folyamatosan hánytam, összesen 8 kg-t híztam, a kórházból már mínusz 11-gyel jöttem ki. A szoptatás alatt folyamatosan fogytam, lóg rajtam gyakorlatilag a bőr, már annyira vékony lettem, a kis mellem még jobban összeesett.

A hasam ugyan nagyjából ugyanolyan, mint volt, viszont a köldököm körül tele lett striákkal. Egyszer biztos eljutok majd oda, hogy nem zavar és újra jól érzem magam a bőrömben, de egyelőre nem. :( Nem is értem konkrétan, hogy a férjem miért van oda értem.

1,5 hónapja tornázok rendszeresen, kicsit jobb az étvágyam és a közérzetem is tőle. Most egyelőre az a terv, hogy izmosodjak, a hasamat kenegetem, talán majd 2. gyerek után elmegyek vele valami kezelésre, ha még mindig ennyire fog zavarni.

2017. ápr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Engem a legjobban az zavar az egészben, hogy míg nincs véglegesítve, hogy nem lesz több gyerek, addig nem rakathatom rendbe magam. Mert ugye van olyan változás, amin csak a plasztika segít. Megmondom őszintén nekem már az is megfordult a fejemben, hogy csak azért nem lesz több gyerek, hogy minél előbb normálisan nézhessek ki, mert ez így.... Ehhh...
2017. ápr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!