Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik nem értek be időben a...

Akik nem értek be időben a szülészetre?

Figyelt kérdés
Legfőképp olyanok élménybeszámolóját várom, akikkel megtörtént az, hogy nem a kórházban szültek. Esetleg épp beértek.... másodszorra pedig véleményt várok, vajon szerintetek minek kell ahhoz történnie, hogy valaki ne érjen el időben a szülészetre? Szülésznők tapasztalatai is érdekelnek :D
2017. máj. 9. 22:22
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
66%
9-es! Akkorát röhögtem, hogy a férjem kijött a szobából a gyerek altatás közepén, hogy min nevetek. Feldobtad az estémet!
2017. máj. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
49%
Az elsö szülésem magzatvíz elfolyással indult és rá 3órára megszűletett a lányom.Kisfiamnál viszont épp h beértünk a korházba.. Első fájás után másfélóra elteltével meg született a fiam. Szerencsére beértünk ,de nem sokon múlott.Épp h beértünk 1-2 adattot sikerült felvenni aztán jött is a picificskám :D Utolag irtam alá h bele egyezem minden szüléssel kapcsolatos dologba :)
2017. máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
72%

Van egy barátnőm, aki a negyedik terhességénél a kádban ült, hogy hátha segít. A férje belépett, ránézett: "B..meg, hát ez már szülés, szállj ki azonnal a kádból, nem érünk be!"

Igaza lett, épphogy beestek a szülőszobára, már jött is kifelé a baba.


Nekem az első gyereknél - bár ez nem kifejezetten rohamos szülés volt - történt az, hogy délben még csóválta a fejét az orvos, hogy napokig nem várható semmi. Hajnali kettőkor már a szülészeten kopogtattam, hogy elfolyt a víz, rá egy órára kint is volt. A dokin láttam a hitetlenkedést, hogy ő komolyan nem gondolta, hogy mostanában megszülök, ráadásul ilyen gyorsan.

2017. máj. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első baba volt 11kor vizsgált a doki mert fajdogált a hasam közölte hogy majd talan hetvegen szulok (hetfo volt.... 3/4 3kor kapott el az elso olyan gorcs hogy tudtam ebbol baba lesz negyed 4kor vittek szuloszobara 4kor kinn volt. Bar en beertem vele de elso baba is siethet kifele igy erdemes idobe elindulni :)
2017. máj. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőmmel az történt, hogy bement 40 hét 0 nap kontrollr,a a doki mondta, hogy maradjon bent, de a másik gyerek miatt hazajött, mondván, hogy ha megindul a szülés, majd a párja beviszi. Csakhogy a párjának elfoglaltága akadt,így elugrott otthonról. A csajnak meg elfolyt a magzatvíz, hiába hívta a párját, nem volt elérhető, ezért átszólt a szomszédnak, aki átjött, közben hívták a mentőket is, de mire azok kiértek, a csaj már meg is szülte a babát. Ő utólag azt mondta nekem, hogy bent kellett volna maradnia a doki tanácsára.
2017. máj. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
A nagymamám egyik szülése volt ilyesmi. Érezte, hogy van valami, de még hősködött egyet, hogy elmegy a piacra, meg csinál ezt-azt. Aztán mire a kórházba beért, már jött is a babája feje. Az tény, hogy a betegfelvétel és a szülés ideje között 5 perc szerepelt. Mikor vetkőzött le és tolta le a harisnyáját, már jött is a feje. (Városi volt, és ott akkor már volt kórház)
2017. jún. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
De jó neki, hogy a harisnyájával volt ereje foglalkozni :D:D:D stramm nő lehetett :D:D:D
2017. jún. 12. 20:56
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Az én dédimamám a villamoson szülte meg a nagyapámat ☺ ! Állítólag csilingelve ment a villamos,úgy h meg sem állt egy megállóban sem.2. Gyerek volt.
2017. jún. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Elsőt 4 óra 40 perc alatt szültem, első fajastol számítva.

Másodikat két és fél óra alatt, ebből az utolsó másfél órában voltak fajasok, épp nst-n voltam, a görbe szép fajasok mutatott, semmit nem éreztem belőle.

Ha nem épp a kórházban vagyok, kétséges, hogy beértunk volna, vagy sem.

2017. jún. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Hát ez a dédimamás csilingelős villamos nagyon édes!!! Emlékezetes lehetett! :D:D:D
2017. jún. 13. 19:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!