Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kiírás napon lezajló nstn...

A kiírás napon lezajló nstn lehet kérni, hogy. Indítsák meg a szülést vagy mindenképp várni kell egy hetet?

Figyelt kérdés

Azt mondták, egy hetet várnak és minden nap járok majd nstre holnaptól... de kérni nem lehet, hogy aznap megindítsák a szülést, ha teljesen egészséges a lányom? (Méret és súly is megfelelő, kedden voltam áramlás uhn.) Vagy ne is próbálkozzak ilyesmivel?

40+3hkm

Kiírás napja: május 11


2017. máj. 10. 17:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod, hogy beindítsák? Ha nem indokolt, akkor nem fogja beindítani egy lelkiismeretes orvos.
2017. máj. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy az inditott szules sokkal rosszabb? (Marmint neked)
2017. máj. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
EZ nem a kismama döntése, hanem az orvosé, de teljesen értelmetlen dolgo is lenne.
2017. máj. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Miért rosszabb?
2017. máj. 10. 17:43
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Ugye ezt csak viccből kérdezed? :-O Oxitocin, kézzel tágítás, folyamatos fekvés és akár 24 óra vajúdás.
2017. máj. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem viccből kérdeztem. Nem szültem még, fogalmam sincs, milyen, de 18-án így is úgy is befektetnek. Egyébként azért szeretném, mert nem tudok aludni éjszakánként (este tízkor kezd el torpedózni a lányom a hasamban), táskásak a szemeim, sokat fáj a fejem, mindenki azzal zaklat, hogy megszültem-e már.. nagymamámnak pl fel se vettem most a telefont, mert elég volt. Egyik barátnőm is írja ma, hogy nagyon várják már a babómat, de semmi jele, hogy ki akar jönni. Próbálkoztunk a 39. héten szexszel, tonikkal, fűszeres ételekkel, lépcsőzéssel, egyszer volt jóslóm, de mivel gondolkodni kellett, hogy valódi-e vagy sem, nem mentünk a kórházba. (Legalábbis ezt olvastam, ha gondolkodni kell, hogy jósló vagy igazi, akkor az még jósló, mert az igazit tudja az ember.) Feküdni se jó, mert nagyon nyom a baba..:/
2017. máj. 10. 18:05
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Rosszabb az indítás. Mellé folyamatos szivhang ellenőrzés kell, nem járkálhatsz csak úgy. Ha magától indul nekem a szülésznő annyit mondott, hogy fél óránként fáradjak már vissza szivhangot hallgatni, nekem nagyon rossz volt feküdni. Plusz a nagyon eleje nem kórházban történik, 7-10-15 perces fájásokkal nem jobb otthon? Jó volt járkálni amúgy. Majd bekötötték az oxit és nem kelhettem fel, hánytam, elviselhetetlen fájásaim lettek. De nagyobb is a kockázat császárra, egy pár magzatnak kezdett már esni a szívhangja oxi miatt.
2017. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Azert rosszabb,mert ha inditjak a baba meg nem akar megszuletni.nekem 41+1 en inditottak,2 ujjnyira nyitva voltam akkor mar 1 honapja megsem indult el.hiaba dolt az oxi,hiaba repesztettek burkot.

Csaszar lett.

Ha nem akar megszuletni meg,akkor nem akar.az inditott szulesek nagy szazaleka csaszarral vegzodik.

Nekem mar volt egy 2 evesem mellette,en sem tudtam rendesen aludni,menni,enni semmit sem csinalni.en megis inkabb konyorogtem,hogy meg egy nap,meg egy.

Az elso kisfiam is 40+6 naposan indult magatol,4 ora alatt le is tudtam a vajudast.elotte semmi jele nem volt,nem josoltam,nem szallt le a hasam.egyszeruen elkezdett fajni a hasam es ennyi.

Legy meg picit turelmes,add meg azt az 1 hetet a babanak.jobb lesz neki is es neked is.

2017. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Túlhordtam a babámat, már meconiumos volt a magzatvíz, oxitocinnal indítottak, nem túlzok,53órát vajúdtam, péntek reggel fájásokkal keltem, nem az a falkaparós hanem erős menstruációs,aznap éjjel tudtam valamennyit aludni, másnap ugyanez volt,de éjjel már olyan erősek voltak,hogy nem tudtam már aludni, rendszertelenek voltak a fájások 2-5-3 percenként jöttek. Nagyon lassan tágultam, 2iknap reggelére 2 ujjnyira tágultam, kaptam még oxitocint,erősítette,és rendszeressé tette a fájásokat, ezután még 6 órát vajúdtam kitágultam,jöttek a tolófájások,de még nem tűnt el a méhszáj ,így nem nyomtam, ráadásul császár lett a vége.
2017. máj. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Értem, egyébként valakinek tapasztalat a holnapi nstvel kapcsolatban? Számíthatok még valami másra is?
2017. máj. 10. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!