Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az ok, ha apa a szülés várható...

Az ok, ha apa a szülés várható napja előtt 5 nappal el akar utazni az ország másik végébe ( a nagyobb gyerekkel)?

Figyelt kérdés
Mas is tud menni a naggyal.
2017. máj. 21. 17:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem az osztály szervezi, iskolai szintű. Napközis tábort meg ezt szervezik.
2017. máj. 21. 22:29
 12/15 anonim ***** válasza:
64%

Nem világos, amit írsz. A kérdésedben ez van: "Mas is tud menni a naggyal."

Aztán a kommentben: "Szülő-gyerek tábor"


Ha ez egy olyan tábor, ahová csak szülővel lehet menni, akkor mégis, hogy lehetne máshogy? Kivel menne?

Vagy nem te vagy az anyja a nagynak?

Hány napra mennek? (ha tábor, akkor tuti többnapos)

A férjed mit mond? Nem szeretne ott lenni egyébként sem a szülésnél?

2017. máj. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom miert kellett lepontozni.... Semmi rosszat nem irtam csak hogy én mit tennék.
2017. máj. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Annyi a lényege ennek a tábornak csak, hogy nemcsak a gyerek megy egyedül, hanem megy egy felnőtt is vele. Szülőnek nevezik, de semmit nem csinálnak, amit ne tudna egy nagyszülős vagy más rokon is. Sportolnak majd meg strand.Semmi fejlesztés és életre kiható nagy traumaitikus élmény, ami ha kimarad az életből,tragédia és nem tud felnőni, inkább játé, apa is játszani menne.
2017. máj. 22. 12:26
 15/15 anonim ***** válasza:
66%
Ezt szerintem nektek kell megbeszélni. Kérdés, hogy neked ok-e, ha akkor indul be a szülés és kapkodni kell? Gondolom nem és azért is kérdeztél. De innen nem tudunk segíteni. Beszélj a férjeddel. Igen, benne van a pakliban, hogy pont akkor történik "valami" és lemarad.
2017. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!