Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléskor minden esetben...

Szüléskor minden esetben rákérdeznek hogy volt e abortuszom?

Figyelt kérdés
2017. máj. 23. 19:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%
Tolem is kerdeztek. En meg ertetlenkedtem. De a szuleszno meg helyettem mar mondta is hogy 3. Terhesség. 2 missed abom volt sajnos előtte. Én sem értettem miért kérdik és honnan tudja a szülésznő.
2017. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
92%
A terhesség során megkérdezik, hiszen hatással lehet egy korábbi beavatkozás a terhesség kimenetelére. Egyébként felesleges hazudni, a rendszerben úgyis látják, ha lekérik.
2017. máj. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%

nálunk a szüléskor is kérdezik, sőt volt nemrég egy kérdés, ahol a kérdező nem akarta elmondani a párjának, és ott mindenki azt írta, hogy szüléskor mikor bemegy a kórházba, megkérdezik. Nem azt, hogy volt-e abortusz, hanem hogy hányadik terhesség hányadik gyerek.

És van egy ilyen rész a védőnőnél is

2017. máj. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%
Ezt mar a multkor is kerdezted.
2017. máj. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 jafnrétti ***** válasza:
Nekem egyik szüléskor sem kérdezték, de a kiskönyvben úgyis benne van, hogy ki hányszor volt már terhes, és hogy végződött. A zárójelentésbe amúgy beleírták, hogy hanyadik terhességből született a baba, de ezt nálam mindkét esetben a kiskönyvből nézték ki.
2017. máj. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Igen, de hiába tagadod, a rendszerben úgyis ott van, hogy milyen beavatkozásaid voltak.

Aki szerint ezt "büszkén kell vállalni", annak üzenem, hogy jó nagy tahó! Sosem tudhatod, hogy valaki miért dönt így és szerintem senki nem jókedvéből választja ezt a megoldást.

2017. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 p.szabina1223 ***** válasza:
Nálam a védőnő is kérdezte, szüléskor felvételnél az orvos is, meg anyakönyvezésnél is kérdezték, a terhességek, vetélések és megszakítások számát.
2017. máj. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem azert kerdezik meg, mert vallatni vagy gyontatni szeretnenek. Azert kerdezik meg, mert relavans informaciokent szolgal egy paciens betegsegtortenete szempontjabol. Az abortusz is muteti beavatkozas, igy sajat erdekedben nem ajanlatos eltitkolni az orvosod elol. Ertheto hogy szegyelled, de hidd el, nem veletlenul kerdezik meg minden terhesgondozas kezdeten, hogy hamyadik terhesseg.
2017. máj. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!