Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi történik császármetszés során?

Mi történik császármetszés során?

Figyelt kérdés
Tudom elég tudatlan vagyok, de érdekel.Ott elöttem, hogy énis látok mindent nyitják meg a hasam?? Biztos eltakarják nem? ELég horrornak tűnik.kapok érzéstelenítőt biztos, de akkor biztos nem érzek semmit?Az a rémálmom, hogy így szülök.Már azt nem is mondom, hogy természetestől is félek, hogy mit érzek, mennyire fáj.

2017. jún. 19. 19:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanúgy voltam, mint a 4., csak nekem lányom van :)


Én azon nevettem, míg bent voltunk, h a hüvelyi szüléssel szültek ülni nem tudnak, a császárosok meg felállni :) Mindenkinek fáj valahol szülés után. De szerintem, ha nincs komplikáció, abszolút nem vészes a fájdalom. Az első felállás császár után az igencsak kellemetlen, de ha az megvan, utána már sokkal könnyebb lesz!


Tudod, mi nagyon szr a császár után? Tüsszenteni. Na, az viszont tényleg nagyon fájdalmas volt!

2017. jún. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
csaszarral szultem.programozott.gerincbe erzestelenito.lepedovel ektakarjak higy ne lass semmit.en nem ereztem rangatast.3perc utan egy nagy viz spriccelessel egyutt mar a fiamat is lattam:)beteritett a magzatviz mindenkit:)))hanyinger kb 15 perc utan,adtak valamit es el is mult.osszesen kb fel ora alatt keszen voltunk.en nagyon gyorsan gyogyultam.nagyon huzodik a seb az elejen de par nap mulva mar meg se kottyant.nagyon orulok hogy csaszar volt.
2017. jún. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!