Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules elotti levertseg, volt...

Szules elotti levertseg, volt ilyen nalatok?

Figyelt kérdés
Nem jo a kozerzetem, hirtelen faradekony lettem es kedvtelen. Voltatok igy? Meselnetek rola? 1 het van a kiirtig.
2017. jún. 21. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Meleg van, a baba minimum 3 kiló, fáj a lábad, a derekad, csodálkozol? :)

Boldog babázást!

2017. jún. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A szülésem napján úgy keltem fel, hogy mindenki akkor jár a legjobban, ha messziről elkerül. Elegem volt mindenből, nem érdekelt semmi, fáradt voltam, eleve pocsékul aludtam. Már dél körül jelentkezett tágulásos vérzés, aztán lassacskán be is indult rendesen még aznap.


De nem ez volt az egyetlen nap amúgy, voltak rossz napjaim korábban is.

2017. jún. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

38. héten volt császárom, alig vártam, vidáman, mosolyogva battyogtan le, hogy végre vége :D

úgyhogy megértem, az utolsó hét...hát az kemény volt :D

(persze rá 2 hónapra már hiányzott az egész :)))

2017. jún. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, egyébként 39+4 hetes voltam.


Most meg 38+2 a kistesóval de olyan nyomott vagyok, kb mint a mosott kaki, kicsit reménykedek is. Tiéd a másik kérdés, hogy nyom a baba mindent?

2017. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Az elsővel pont ezt éreztem, másnap hajnalban megindult 38+6-ra.
2017. jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanolyan nap volt, mint a többi, nem volt rossz kedvem, boldog voltam. Igaz, rettegtem magától a szüléstől, úgyhogy azért is örültem minden reggel, hogy "még mindig benn":D! Már 40+4-nél jártam, 2.hete jártam naponta ctg-re, de élveztem nagyon! Imádtam terhes lenni, annyira várom a következőt is:)!
2017. jún. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!