Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Indított szülés milyen?

Indított szülés milyen?

Figyelt kérdés

Sajnos ido elott be kell indítani, tobb tényezot "gyujtöttem" össze. nem lenne sok így se vissza, de nem mer a doki se kockáztatni. Segítsetek felkészülni!

2. baba



2017. jún. 21. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a másodikat indították (a kiírt napon), reggel bementem, papírmunka, beöntés, wc, zuhany, nst fel, infúzió be és vártuk hogy az oxitocin végezze a dolgát, 1,5 óra múlva a gép már jelzett, hogy valami kezdődik (én semmit nem éreztem), így burkot repesztettek, 2,5 óra múlva született meg a fiam. Az első magzatvíz szivárgással indult, az egy órával tovább tartott mint ez, ez viszont jobban fájt, a tolófájásoknál is össze-vissza nyomkodtam, nem tudtam kontrollálni :/

Az volt az egèszben a legrosszabb, hogy előtte összeolvastam minden szörnyűséget az indított szülésről és eleve úgy indultam el otthonról hogy ebbe most tuti belehalok :D

Utólag visszagondolva tényleg nagyon rossz volt, de túl lehet élni

2017. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem hiába volt indított, bezöldült magzatviz miatt.... fájások voltak... De nem tágultam :-(

8 óra vajúdás után császár lett.

Szóval ez is benne van a pakliban.

Kívánom a legjobbakat!

2017. jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő indított volt. Első 15 óra után lett meg, második 2,5. A második intenzívebb volt. Nem fájt jobban, sőt, de valahogy màs volt. Nekem sokkal pozitívabb.
2017. jún. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is az volt.

Reggel bementem,enyhe oxitocint nyomtak.aztán atkerultem a vajúdóba ott van 2 órán át NST közben a doki tágító tablettát nyomott fel utána mindig ellenőrizte a tágulást.jöttek a fájások 5 percenként akkor attoltak a szuloszobara ahova a Férjem is jött már.ott nagyobb oxitocin adagot nyomtak közben kúp a popoba aztán slozi, majd jöttek a tolofajasok.végül császár lett mert a baba szívhangja romlott.

Nekem így történt :)

2017. jún. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nektek 2.baba volt aaki kimondottan nem irta? Én is attol félek egyedul ne vajudjak sokat ésjátszik.ne legyen császár. 1.baba magzatviz, pár orára fájások 4-5orára tá baba.
2017. jún. 21. 22:21
 6/6 A kérdező kommentje:

Bocsesz tok hulyeségeket beirt ez a telo.

Tehát félek nem fogok tágulni menrt lenn van a baba de nem eléggé. 5 ora alatt lerendezte a fájásokat az 1.baba. ez számit inditottnál?

2017. jún. 21. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!