Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 32 hetesen medence végü a...

32 hetesen medence végü a babám ha igy marad akkor mindenképp császár lesz?

Figyelt kérdés
A méhlepény II. Fokban érett. Aggodom hogy mi lesz hogy lesz nem a saját dokimnál voltam mert szabin van aki meg volt nem. Mondott semmit. Lehet koraszülés ha igy van a méhlepény? Magas vérnyomás pm alulműködés szedek gyógyszert meg sok magnéziumot mert keményedik feszül fáj a hasam. A szemérem csontnál meg ugy érzem mintha nyomnák széjjel.
2017. jún. 28. 14:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy ilyen hosszú lett meg zavaros. Csak sok a kérdés és nincs aki megválaszolja :(
2017. jún. 28. 14:40
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem hasonló.. Najo szoval magas vérnyomás, pm alapbetegseg van plusz egyéb belgyogy.betegseg. A lepenyemet 28.heten neztek utoljára es akkor I.fokban érett volt. És a baba befordult. En tok megorultem.. És a doki azt mondta hogy ne orvendezzek.. Simán forog meg ilyenkor, eleg sok a.magzatviz es a helye is 36. hetig l, de van akinek meg utana is fordul. Utána vtam megegyszer 29. heten.. akkor eppen fordítva volt.. Szóval sztem kar aggódni meg ezen mert meg van helye, csak most eppen igy kaptak el.

A lepeny dolognak utana olvastam mert nekem ez volt es az meg erik. Nem a II.a vege.

A keményedés sajna nalam is van. Magnézium es pihenés segít. Ha teheted pinehj. És a legfontosabb! Ne stresszelj. Amikor velem rossz hírt kozoltek ugy felidegeltem magam hogy majdnem a kórházban kötöttem ki. A szemeremcsonti fájdalom teljesen normális. Azt is kérdeztem. A szülésre készül fel a szervezet. Hormonális változások miatt lazulnak ott a dolgok.

Vérnyomást kell nekem gyakran nézni, nem agyalni nem idegeskedni es túlélni a meleget. Sztem nyugodj meg nem lesz még szülés.

2017. jún. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első 16 héten befordult és ugy is maradt. Nagyon aktív volt. Most ez már 2x volt faros 1x harántos 1x fejvégü. Ezért aggodom merr most nem érzem annyit mocorogni mint az elsőt kicsot feszít kicsit nyom de nincs az az igazi hasat meghintáztató ruggdalózás. A szeméremközti fájás katasztrófa kb 16 héttől meg van nagyon fáj nehezen tudok pl lépcsőzni. A méhlepény meg 18 héten már I. Foku volt igy ez is korán elkezdett öregedni. Méhszáj meg 3210 bármit is jelentsem a másiknál nem volt ennyire kacsák tos ott volt 3000 2111 utána szülni mentünk. Azért is aggodom mert az első fájásgyengeséggel oxitocinnal támogatták. Félek nehogy elinduljon és "ne vegyem észre caak mikor késő" vagy ha faros minden képp befektetnek a kórházba? Áhh annyi kérsésem van és olyan tanácstalan vagyok megkockáztatom rosszabb vagyok mint az elsővel... 😕
2017. jún. 28. 15:02
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Ez lemaradt :)
2017. jún. 28. 15:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Figyu ha faros akkor sztem császár. De nem hiszem, hogy megindulna. Azt is mondta a doki, h utolso pillanatig befordulhat.

Nekem még eléggé jol mozog de en 30.heten vagyok...azt viszont megereztem amikor teljesen megfordult. (az az egy fajt... a sima mocorgasa nem.. ok nem latok be, de szinte biztos vagyok benne, hogy akkor fordult mert szabályosan ereztem)

A lepeny oregedesre nem mondtak vmit? Nincs oka? Nekem kitartóan I.es.

2017. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A 3210-es méhszáj az értelmezésem szerint ezt jelenti:

3 ujjnyi méhnyak, 2 ujjra nyitott külső méhszáj, 1 ujjra nyitott középső méhszáj, belső méhszáj még zárt.


De javítson ki valaki, ha tévedek.


Keress rá google-ben így: c 3000 méhszáj

Nálam az első találat, innen szedtem az infót, csak telefonról macera berakni a linket.


A szeméremcsontom nekem is fáj, sokszor felállni is nehéz. Most vagyok 30 hetes, és hetek óta ez van, sokszor még görcsölni is szoktam, ezért muszáj a magnézium.


Próbálj mihamarabb beszélni az orvosoddal, bővebb választ és bizonyosságot csak ő tud adni. Addig is magnézium és pihenj sokat.

2017. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2017. jún. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

jól írtad 6#


nekem mar hetek óta 2-essel kezdődik külső nyitott egy ujjnyira. én pont ezen idegeltem magam szét.. nem érdemes. pihenni, na azt érdemes

2017. jún. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!