Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális ez a fajta félelem?

Normális ez a fajta félelem?

Figyelt kérdés

Nemsokára megszületik a gyermekem, akit nagyon vártam már (első baba, 34 évesen). Ám ha szülésre gondolok, olyan szintű félelem, sírógörcs, és pánik lesz rajtam úrrá, hogy legszívesebben visszaforgatnám az időt, és visszacsinálnék mindent.

Borzasztóan szégyenlem magam emiatt.



2017. jún. 30. 18:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9 es! Előtted szóló vagyok! Én úgy hallottam h jobban fáj! De lehet h embere válogatja. De neked akkor nagyon jó a fàjdalomküszöböd! Tesómnak oxi volt végig és ahogy nekem leírta, hát... évek teltek el azóta és még most is azt mondja neki nem kell több gyerek elég volt 1x.
2017. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

repülőgép fent, baba bent még nem maradt :)


szerintem bátran beszélgess az orvosoddal, fogadj szülésznőt, vele is minen egyes részletet meg tudsz beszélni


és ezért lehet lepontoznak, de ha meg csak odajutsz a végére, hogy nem, akkor kérj császárt

2017. júl. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!