Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért szoktak gátmetszést...

Miért szoktak gátmetszést végrehajtani? Mindjárt itt a szülési idő és erről valahogyan még nem tájékoztatott senki.

Figyelt kérdés
Mekkora vágás? Fáj? Miért szokták? A varrás kb.mennyi idő és az fáj? Köszönöm a válaszokat

2017. júl. 5. 19:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Siman dogmatikus szokas ennyi
2017. júl. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
43%

Foguatekos mese nem szep dolog ilyet mondani hiszen nyigatra tolunk max 10% vagnak ugye ott mindenki fogyatekos ?

Gondolom azert ilyen fejlett a gazdasag a sok figyatekos miatt

2017. júl. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
17: Pont hogy a spontán repedés gyógyul heg nélkül a dobhártyán. Ha van pattanásod, nézd meg a simán kinyomottat, és a tűvel felszúrtat. Egyszer szúrtam fel tűvel, elég nagy kráter maradt utána, nem gyógyult be 15 év alatt sem. A kinyomottak heg nélkül gyógyultak, hetente több tucatot kinyomok 25 éve már.
2018. ápr. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
20: A nagyszüleink, dédszüleink mind otthon születtek még gátmetszés nélkül, akkor ők mind fogyatékosok, LOL.
2018. ápr. 18. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Nyücü ***** válasza:
Nekem is vágtak , és sajnos én nem a szerencsések közé tartozok, fájt és éreztem mikor vágtak, szülés utan 9.héttel vagyok és még most is küzdök vele.Az összevarrást pedig egy rezidens végezte aki kétszer kezdett neki.Először elkezdte ellenőrizték nem jó kibontani újra kezdeni 45 percig varrt.Nem ŕémisztés képpen irom mert ki lehet birni , főleg úgy hogy végig a babam és a párom néztem közbe.
2019. márc. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!