Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Délpesti kórház szülészet...

Délpesti kórház szülészet vélemények?

Figyelt kérdés
Főleg olyan érdekelne, aki nemrégiben szült itt.

2017. júl. 12. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Én ott születtem 25 éve. Nem emlékszem, hogy panaszom lett volna rá.
2017. júl. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kifejezetten elviselhető, semmi gondom nem volt.

Néhány csecsemős mufurc, de kibírható.

2017. júl. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szuloszobak szepek es modernek. Van labda, kad stb. a vajudashoz. Lehetoseg van csak szuleszno altal levezetett szulesre. Gatvedelmet tamogatjak. Babat rogton mellkasra teszik, aztan sem viszik messzire, melletted teszik rendbe. Szules utani 2 orat a szuloszoban a babaval es Apaval tolthetitek ha minden rendben. Gyermekagyon vannak 1-2 agyas alapitvanyi szobak es 4-5 agyas sima szobak.
2017. júl. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. júl. 15. 16:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Két éve szültem ott fogadott orvossal és ügyeletes szülésznővel. Ők fantasztikusan kedvesek voltak, maga a szülés nagyon jó élmény maradt. Utána viszont borzasztó volt, mindenki, akivel kapcsolatba kerültem egy bunkó volt. A kórház látogatási rendjét két napba telt felfogni: vmi olyan rémlik, hogy 4 és 6 között van a látogatás, ha kimész, babát be kell adnod a csecsemősöknek, de hiába végzel 10 perc alatt, a babát nem kapod vissza, csak 6 után... Tápszert kértem 1 naposomnak, mert ordított az éhségtől, tejem meg még alig volt, veszekedni kellett érte, mert ők aztán nem adnak, szoptassam... A csecsemők ordítanak, rájuk sem hederítenek. Nem akarok direkt rosszat írni, de nekem trauma volt az ott töltött 2 nap. A Szent Imre pl.sokkal barátibb volt az első gyereknél.
2017. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szuper, most Júliusban szültem, fogadott orvossal, szülésznővel. Mindenki nagyon kedves volt, a csecsemősök segítenek, rendesek (1 volt, amelyik kicsit morci volt).

Én teljesen meg voltam elégedve, ezerszer rosszabbra számítottam.

2017. szept. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha minden rendben van, harmadik nap lehet is hazamenni?
2017. szept. 14. 14:13
 8/9 anonim válasza:
86%
Szia, tudom, hogy már régen tetted fel a kérdést, de azért elmondom az én tapasztalatomat. Nem volt sem fogadott orvosom, sem szülésznőm, utóbbit bánom, mert nem úgy alakultak a dolgok, ahogy szerettem volna. Teljesen problémamentes terhesség volt végig. Egy héttel a kiírt nap után született a kislányom, szerencsére magától elindult, mert már előjegyeztek indításra, annak ellenére, hogy én ezt nagyon nem akartam. Elkezdett csordogálni a magzatvíz, úgyhogy burkot repesztettek, utána aláírtam a papírokat, és vártuk, hogy megszülessen a kislány. A szülésznők nagyon aranyosak voltak, semmi panaszom nem lehet rájuk. Az egyik orvosnő mondta, hogy majd egy-két óra múlva elkezdik adagolni az oxitocint, hogy legyenek fájásaim, és tudjak szülni. 9-kor repesztettek burkot, délben már elkezdték adni az oxitocint, holott én ezt nagyon nem akartam, mert tudtam, hogy császár lehet a vége. Direkt rá is kérdeztem az egyik szülésznőnél, hogy az oxitocin-adagolás-e az oka annak, hogy ilyen sok a császár a Dél-Pestiben, és ő erre őszintén megmondta, hogy ez így van. Szóval a vége nálam is ugyanez lett: késődélután megcsászároztak, mert nem tágultam rendesen. Szóval legközelebb nem szeretnék itt szülni, vagy ha igen, akkor mindenképpen fogadok szülésznőt, akivel letisztázunk előtte minden részletet. Amúgy a csecsemősök egy kivételével nagyon kedvesek, a szülőszobák pedig kulturáltak és szépek. Sajnos rengeteg a dohányzó, primitív kismama, akikkel ha egy szobába kerülsz (mint én), mert pl. nem jut már neked magánszoba, az nagyon kiábrándító és elszomorító.
2018. márc. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Leírom én is, hátha valakinek segítség lesz majd.

Tavaly szeptember végén szültem ott, fogadott dokival és ügyeletes szülésznővel. Nekem szerencsém volt, előtte levő nap otthon voltam reggeltől rendszertelen fájásojkal, így másnap hajnal 4kor mentünk be a kórházba, 6.47kor pedig meg is született a kisfiam.

Kétágyas szobában voltam, az étkezéseknél volt olyan kismama, aki fennhangon kezdte fikázni az összes többit, akinek sikerült fizetős szobába kerülnie. A szobatársammal nagy szerencsém volt, azóta is tartjuk a kapcsolatot.

Nekem személy szerint az egyik csecsemőssel volt gondom, valamint a gyermekorvos nézte sírás közben sárgának a kisfiam a hazamenetel napján, gyors vérvétel, majd röhögve közli, hogy nyugalmi állapotban nem is sárga, biztos jó lesz az eredmény. További 3 órán keresztül hagyott bizonytalanságban, már kínomban épp csak nem egy jól megtermett citromot láttam a gyerek helyén, mire bejött egy nővérke, (addigra szép bucira sírtam a szemem aggodalmban, hogy ha besárgult, miért nem teszik fény alá már, mi lesz, ha rosszul lesz stb) es csodálkozva nézett, hogy mi a baj, szólt a gyermekorvos, hogy mehetünk haza?!

2018. ápr. 17. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!