Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi hálapénzt adjak az...

Mennyi hálapénzt adjak az orvosomnak?

Figyelt kérdés
Vidéki SZTK-ba járok terhesgondozásra, mert az orvosomnak még nincs magánrendelése. Őt szeretném megfogadni a szülésnél is. Ebben az esetben mennyit szokás adni a szülésért?

2017. júl. 13. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle amikor felkéred hogy mennyit kér.
2017. júl. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Szia, én kétszer voltam ilyen orvosnál. Első nem mondott árat, második mondott. De az régen volt, szerintem ha manapság nem mond árat, akkor kb 100 ezret adnék. Persze függ az ember pénztárcájától, és hogy mennyire vagy elégedett vele-a szülés után.Ja és nem szabad előre odaadni! Enyém pl épp, hogy beért, mondjuk nem ő tehetett róla, mire beértem a kh-ba, már 4 ujjnyi voltam -pedig itt lakunk 5 percre.
2017. júl. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Vidéken 50.000-et adnak kb nálunk.
2017. júl. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Sztk s orvosnak sztem azért nem kell annyi. Én magánrendelésre jártam, végül megfogadtam, megkérdeztem mennyi, mondta h 80-90000. 90 et adtunk neki, megérte, nagyon jó orvos. Sztk snak én max 50 et adnék ha nem mond árat.
2017. júl. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!