Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tágulási vérzés?

Tágulási vérzés?

Figyelt kérdés

1-2 hete volt reggel pisilés után a wc papíron ilyen rózsaszínes - barnàs folyás szerű valami, megemlítettem az orvosnak azt mondta lehet a nyákdugó volt.

Azóta egyszer volt ilyen citromsárga színű folyás a wc papíron aminek bocsànat de ilyen takony állaga volt. Néha enyhe rózsaszínes folyás van reggelente.

Ma reggel pedig pisilés után a wc papíron rózsaszínes majd ilyen véresebb folyás volt, de azóta sincs semmi. A baba nagyon aktív, fájások nincsenek, se görcs.. És ez csak reggelente fordul elő. Lehet tágulási vérzés? Orvoshoz csak holnap tudok eljutni.

38+6 hkm



2017. aug. 7. 05:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat 37+6 hkm :)
2017. aug. 7. 06:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyákdugó távozik darabokban bár akkor már nyílogat a méhszáj is, így éppen lehet tágulási vérzés is. Én 2x szültem de ilyen nekem egyáltalán nem volt, elsővel azonnal barna folyás emellé már fájásaim voltak, a másodiknál is hiába lestem a nyákdugót vagy a tágulási vérzést, nem találkoztam ilyesmivel.
2017. aug. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltál. :) Azóta megjártuk a kórházat méhszáj érték 1110, tágulási vérzésnek tudták le, közölte a szülésznő h hamarosan szülünk, de menjünk haza és holnap nst-re menjek be :)
2017. aug. 7. 12:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi ujsag kérdező?Megszültél?
2017. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy érdeklődsz :) Egyenlőre még egyben vagyunk :) Voltunk ultrahangon, hogy meggyőződjünk minden rendben van e, szerencsére igen, ugy h biztosan tágulàsi vérzés. Tegnap az uramat ,,elkaptam" és mrgittam vagy 1 liter tonikot.. :D egyenlőre tegnap délután találkoztam a wc papíron kis nyákdugó darabkàkkal (kicsi kocsonyàs zselés állagú áttetsző citromsàrgás darabok) de ezen kívül semmi.. Hasam feszülget néha, mintha szorítanák vagy éppen kifeszül de nem nagyon van benne rendszer.. Remélem most a front meghozza a hatását :)
2017. aug. 11. 08:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem használt bármit csináltam,pontosan 39hetesen ,kedden este 9kor elfolyt a magzatviz és fél11kor már apa ölében volt a fiunk :) vasárnap ment el a nyákdugo,egyben jött ki,a hasam fájdogált egész nap napokon keresztül,a derekam és a hátam is 2-3napig,ezek voltak az előjelek ,sejtettem hogy mostmár vészesen közel a szülés,hát igy is lett :) könnyű és gyors szülést kívánok neked!!!
2017. aug. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!