Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lesz valaha olyan mint régen?

Lesz valaha olyan mint régen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon sok kérdésnél olvasok sok olyan hozzászólást, hogy szülés után idővel ugyanolyan lett odalent minden mint előtte. A kérdésem azokhoz szólna akiknél ez a helyzet és nem szereztek maradandó sérüléseket. Mikorra állt vissza teljesen? 9 hónapja szültem, borzalmasan néz ki még mindig. Teljesen el vagyok keseredve. Most már így marad szerintetek? Kb. a duplajára nőtt minden és mintha egy bomba robbant volna.. Gátvédelemmel szültem 1 pici repedéssel.
2017. aug. 18. 09:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 8 hónapja szültem, eleinte ránézni se mertem... Tükörrel később próbálkoztam, de féltem, hogy nem fogadom el.. Körülbelül 2-3 hónap leforgása után rendbe jött, a varrat nem látszik, viszont láthatóan változott. Az én esetemben már nem olyan "passzentos" mint régen, sokkal inkább megereszkedett, vagy nem is tudom hogy mondjam... A lényeg, hogy lazább.

De egyéb gondjaim is voltak, pl a tampon használatát csak most tudtam elkezdeni. Eddig nem maradt bent, kényelmetlen volt..

Szóval mostanra állt helyre fizikailag, esztétikailag viszont változott.

Én amúgy 26 éves vagyok.


Nem tudom, hogy nálad megmarad-e így. Azt biztos, hogy a traumát már visszahúzta a szervezeted, ha változik valamit az csak apró igazodás lehet. De lehet egy plasztikai sebész jobban ismeri az ilyet..

2017. aug. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem olyan most is, mint előtte.

Rendszeresen edzem a medence izmait, és a rendszeres nemi élet is segít, hogy egészséges és feszes legyen odalent.

2017. aug. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, mennyi idő telt el a szülés óta?
2017. aug. 18. 10:15
 4/14 A kérdező kommentje:
1es. Köszi a választ. Igen én is azt látom, hogy megnyúlt és megereszkedett az egész. És sokkal nagyobb, mint volt. A hüvelyemmel nincs gond, azt hiszem az ugyanolyan mint volt. De valahogy az egész kinézete olyan rémszitő.. Nagyon szomorú vagyok. A párom próbál vígasztalni. Most úgy érzem, hogy ha így marad soha nem akarom, hogy lássa..
2017. aug. 18. 10:17
 5/14 anonim ***** válasza:

Szülés után 1-1,5 héttel mertem először megnezni hogy milyen lent, azon kívül, hogy még egy jó darabig tágabb volt ránézésre a hüvelyem semmi nem tűnt fel, én még a gátsebet sem találtam, pedig vágták.

Mi kb 2 hónap után voltunk együtt először, minden olyan volt mint a terhesség előtt (maga az együttlét, mikor már "kedvet kaptam hozzá"), viszont libidóm kb 0 volt úgy 1 évig

2017. aug. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az intimtorna ugye csak a hüvelyen segít?
2017. aug. 18. 10:18
 7/14 A kérdező kommentje:
Igazából az egyetlen testrészem volt, amivel elégedett voltam. Olyan feszes, aranyos, kislányos, szép volt.. Most pedig mint egy 60 éves nagymamáe..:(
2017. aug. 18. 10:20
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is furcsa lett kinézetre. Sokáig zavart, végül harom dolog miatt kezdtem az egészet elfogadni.

1. A szex százszor élvezetesebb lett. Olyan orgazmusaim vannak szülés óta, hogy arra szavak nincsenek.

2. A férjem így is imádja.

2. Több nőgyógyászati műtétem volt, meddőségi kezelésre jarok. Rengetegen láttak ott lent és soha még csak megingó tekintetet sem láttam, pedig volt szerencsém rettenetesen szabadszájú műtősfiúhoz is, aki tett megjegyzést a végbélnyílásomra.


Számomra az a lényeg, hogy szexre lehessen használni. És arra kiválóan alkalmas. Sőt sokkal jobb is lett.

2017. aug. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
Nekem ugyanolyan lett mint szules elott volt. Igaz sose neztem mert nem ereztem , hogy fontos lenne nezegetni. Ferjem mondta , hogy semmi sem valtozott annyi , hogy kicsit szukebb lett. 😀 Ami elotte sem volt tul nagy de a normal tampon felhelyezese kis gondot okoz igy a mini az amj jo meretben. Gatizom tornat mar szules utan csinalgattam amennyire tudtam.
2017. aug. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9-es. Mennyivel a szülés után lett ugyanolyan?
2017. aug. 18. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!