Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lesz valaha olyan mint régen?

Lesz valaha olyan mint régen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon sok kérdésnél olvasok sok olyan hozzászólást, hogy szülés után idővel ugyanolyan lett odalent minden mint előtte. A kérdésem azokhoz szólna akiknél ez a helyzet és nem szereztek maradandó sérüléseket. Mikorra állt vissza teljesen? 9 hónapja szültem, borzalmasan néz ki még mindig. Teljesen el vagyok keseredve. Most már így marad szerintetek? Kb. a duplajára nőtt minden és mintha egy bomba robbant volna.. Gátvédelemmel szültem 1 pici repedéssel.
2017. aug. 18. 09:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szules utan 2 honappal teszteltuk le elsonek es mar ugyanolyan volt. Sokat segit a torna az izmok fejlesztese , hidd el. Probald ki.
2017. aug. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. aug. 18. 15:30
 13/14 anonim ***** válasza:
Én azok táborát erősítem akiknek kinézetre nem változott ott lent, viszont a szeméremdombom husis maradt. Terhesen már észrevettem h kicsit dundibb, azt hittem elmúlik de nem. 10 hónapja szültem és még mindig olyan. A szex nekem is jobb lett. Én is edzettem a hüvelyizmokat sztem ez elengedhetetlen. Nekem volt egy kis vizelettartási problémám, arra is jó volt, megoldotta. Nekem gátmetszésem volt egyébként. Még mindig látni a kis csíkot de nem zavar.
2017. aug. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Első hüvelyi szülésem 2.5 éve.Hatalmas gátmetszés,végigrepedt hüvely...7héttel szülés után voltunk együtt először nem fájt.a kinézete is visszaállt pár hónapon belül.gátmetszés is szépen összeforrt.

2.hüvelyi szülés 4hónapja.kicsi gátmetszés 4kgos gyerek.8 héttel utána voltunk együtt,nem fájt.a kinézete mára márkb olyan mint szülés előtt.a gátmetszés helyét még látom.de ennyi

2017. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!