Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet hogy szulni fogok? Nem...

Lehet hogy szulni fogok? Nem korai?

Figyelt kérdés
Kb.egy oraja eles hasogatast erzek a derekamba,nem folyamatos de nem is rendszeres kicsit felek mert holnap leszek 37 hetes es kis sulyunak mertek a babamat:(orvoshoz holnap reggel megyek!
2017. aug. 23. 00:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
36. het utan mar nem koraszulott, erett ujszulottnek szamit ( fura, hogy ezt nem tudtad )
2017. aug. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

De tudom amint lathatod irtam h kisebbnek sulyunak mertek a babamat! Ezert aggodom

Nem ertem mire jo ez a rosszindulat..

2017. aug. 23. 01:06
 3/23 anonim ***** válasza:
71%
A meres pedig +/- 500 gramm pontossagu, erre nem lehet szamitani.
2017. aug. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
31hetesen azt mondta az orvos hogy megallt a fejlodesben azota minden heten nst biometria es bf es azota is azt mondja h kisebb az atlagnal..nagyon felek hogy valami baj lenne ha most szuletne meg
2017. aug. 23. 01:14
 5/23 anonim ***** válasza:
60%
Azt javaslom, hogy inkább magánorvoshoz menj el holnap, nem pedig kórházban, mert ott könnyen bent tartanak és szerintem az utolsó heteidet nem a kórházban végigszenvedve akarod eltölteni.. persze csak ha valóban nem komoly szülési fájdalmakat érzel.
2017. aug. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Ha folyamatosan kisebb mint az átlag,akkor jobb is lenne,ha megszületne.Ott bent,nem tud rendesen fejlődni valami miatt,kint viszont hamar összeszedné magát.
2017. aug. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
53%
#6-ossal értek egyet, ha valóban tápanyagellátási probléma van, akkor kint JOBB már neki, mert ott azonnal fejlődésnek indulna. A tüdeje érett már, meg minden egyéb is, viszont lehet, hogy "éhezik". Csak akkor jobb neki benned, mint kint, ha a lepény még megfelelően dolgozik. Ha nem, gyakorlatilag "sanyarog" benned, kint meg tudna rendesen enni.
2017. aug. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

+/- 500 g? Deehogy... Nekem is merik gyakorta, mert fennáll a veszélye annak hogy nem fejlődik rendesen, és nagyon benanak kell lennie ahhoz az orvosnak, hogy igy elmerje.


Szerintem ha mar 37 hetes vagy semmi baja nem lesz ha megszületik lehet valóban jobb is lenne.

2017. aug. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%
Hár pedig simán tudnak ekkorát tévedni.Szülés előtt 5 nappal 2744 grammra becsülték a lányomat,aggódtam is,hogy mit rontottam el,miért ilyen kicsi.Erre megszületett 3380 grammal.
2017. aug. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%

De igen, simán tévedhetnek 500 g-t, nem is ritkán fordul elő.

A szülés pedig neked nem korai, inkább időszerű lenne így, hogy talán gondok vannak a fejlődéssel.

2017. aug. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!