Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon türelmetlen és ingerült...

Nagyon türelmetlen és ingerült vagyok már második napja. Ez normális a 38. hétben? Mit csináljak, hogy ne feszítsen ez a feszültség ennyire belülről?

Figyelt kérdés
2017. szept. 19. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Nyugodj meg, attól megnyugszol.
2017. szept. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez szülés előtt 1 héttel kezdődött, aztán szülés utáni depresszióba csapott át, úgyhogy vigyázz magadra. Nekem nagyon erős szorongás volt, nem tudtam leküzdeni.
2017. szept. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akár én is kérdezhettem volna :( Ma töltöm a 38-at és a nap nagy részében a sz.r is keserű. Próbálok uralkodni magamon, a férjem így is minden rezdülésemet figyeli, nem akarom még azzal is tovább idegesíteni, hogy ennyire lehangolt vagyok, minden ok nélkül. Türelmetlennek érzem magam, kikészít a bizonytalanság. Folyton csörög a telefon, mindenki szüleszteni akar. Mintha én nem akarnék már eléggé. Próbálom tudatosítani magamban, hogy már tényleg minimális idő van hátra ahhoz képest, amin túl vagyunk. És mindenféle programokat szervezek, hogy el tudjam terelni a figyelmem.
2017. szept. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is 38 hetes múltam. Én is nagyon stresszes vagyok. Szülni szeretnék. De szerintem a front is közrejátszik!

Engem is cseszegetnek ,hogy na mizu? Mikor szülök???

Mintha én azt tudnám..!!! De lassan itt az időn aztán babáhatunk.:)

2017. szept. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!