Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után hogy...

Császármetszés után hogy lehet csillapítani az első felkeléssek járó fájdalmat?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és első baba 35 hétben vagyok. Továbbá a kötényhas kialakulása hogy kerülhető el?

2017. okt. 8. 19:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
20%

Ja.. boccs Te azt kerdezted valamivel lehet e csillapiani. Praktika vagy ilyesmire utalt ez nálam. Nem azt kérdezted adnak e gyógyszert Te buta.:D


Adnak igen. De magaddal ne vigyel nem vehetsz be akármit..

1#

2017. okt. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
40%

10# nem semmi 😮😮😮


Kerdezo honnan gondolod h csaszaros leszel?


Ja gondolom csipoficam vagy vmi muteted volt. :D.. aha mint minden harmadik csajnak

2017. okt. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem is fájt szinte és fájdalomcsillapítót is adtak.
2017. okt. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%

Nekem sokat segített az első felállásban hogy eldöntöttem, hogy egy mozdulattal felülök majd ugyanez a felállásnál. Persze semmi hirtelen mozdulat.

Amúgy a tapaszra nekem is allergiás lett a bőröm így hamar leszedtem.

2017. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy praktika nekem bevált, hogy a felüléseknél, felállásoknál csillapítsam a fájdalmat. Nagy levegôt kell beszívni orron a mozdulat közben.
2017. okt. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem biztos adnak.Nekem mindig hozták és kérdezték kérem-e vagy csak otthagyták.Mondjuk talán 1-szer volt rá szükségem.Risszabbra számítottam.A felkelés és az első jó néhány lépés volt a legrosszabb,de kibírható.Nekem mondták,h.úgy próbáljak felülni,h.oldalra fordulok és a kezemmel nyomjam fel magam úgy könnyebb kesz.Kötényhasról nem tudok véleményt írni.
2017. okt. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :-)

Nem akarom magam felelőtlenül gyógyszerezni. Tuti császáros leszek mert hozzám képest nagy a babó és az orvos mondta hogy nem tudnám simán szülni mert törpe vagyok. Valahogy túlesek rajta :-)

2017. okt. 9. 00:19
 18/20 anonim ***** válasza:
73%

Szoptatas miattax algot vehetsz be.azt meg adnak.

Minel tobbszor felulsz,felallsz annal jobb lesz.

3 csaszarom volt,az elso kettovel a szokasos helyen vagtak,a 3.nal joval lejjebb.a 3nal olyan feszes maradt a borom mint elotte.az elso ket hegnel lett koteny hasam de az elsovel toxemia miatt az utolso 6 hetben 20 kilot hiztam.ezt senki bore nem birna nyom nelkul.

A 2. Es 3. Utan a 3.napon jottunk haza.nem volt egetrengeto fajdalmam.

Jobban fajt a szoptatas miatti mehosszehuzodas.

Erdekes,nekem a tapaszt levettek mindig a mutet masnapjan...

Felszivodo varratom volt es nem volt drain csovem egyiknel sem.

2017. okt. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fájt folyamatosan, csak addig fájt általában amíg felálltam, azt meg szerintem nehezen csillapítod. Minél többet mozogtam annál jobb volt.
2017. okt. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erre azt mondtàk,hogy sokszor kell felkelni,bàrmennyire is fàj,húzódik.Az első pàr alkalom nekem pokoli volt,de nekik volt igazuk.Alkalomról alkalomra könnyebb lett.Sok sikert!
2017. okt. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!