Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz az, hogy aki duci, és...

Igaz az, hogy aki duci, és császározzák, annak utána nem annyira fáj a vágás helye?

Figyelt kérdés

Egy ismerőssel vitatkoztam, igaz, még nem szült sem Ő, sem én (mindketten kisbabát várunk). De Ő azt állítja, hogy akinek eleve volt hasa terhesség előtt is, duci és túlsúlya volt/van, annak császár után nem fáj annyira a mozgás, a felülés. Szerinte azért, mert az ilyen kismamáknál eleve megnyúltak a hasizmok, a szövetek, és ha össze is varrják, nem lesz teljesen feszes. Így nekik nem fáj, nem húzódik a seb annyira.

Én ezzel nem értek egyet. Hátha valaki tud mondani valamit pro és kontra. Köszi.


2010. máj. 29. 08:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Megszületett a kislányunk. A császár nem volt vészes, a seb is csak az első pár napban húzódott. Varratszedés után már sokkal jobb volt. Két hete volt a császárom, még le van kötve a seb, de szépen gyógyul.
2010. júl. 3. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!