Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák, császármetszéseteket...

Anyukák, császármetszéseteket hogy éltétek meg? Milyen volt? Mennyire fájt? Minden érdekel!

Figyelt kérdés
Első babánk lesz

2017. okt. 18. 10:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt rossz élmény. Szerencsére az anesztes orvos egy fiatal srác volt aki végig beszélgetett velem terelte a figyelmemet konkrétan nevetetett is 😂😅😁 viszont utána volt rossz hogy betoltak a szobába, hiszen nem tudtam a babámat magamhoz venni és tehetlennek éreztem magam akkor sírtam. Utána jobb volt viszont nehéz volt a babámat gondozni mert nagy súllyal született és a kórházban a vizsgálatokon kívül 0-24ben voltak velünk a babák. Első este a nővéreknék is hagytam (a műtét után mert menni alig bírtam) persze kaptam is egy rossz megjegyzést holott csak pár óra volt hogy tudjak aludni egy picit. Miután haza jöttünk kicsit húzódott de kb másfél hónap után jobb lett 🙂
2017. okt. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem programozott császár volt. Sokan mondják, hogy az jobb, mint a sürgősségi.

Nagyon féltem előtte, mert nem tudtam, mi vár rám. Igazából semmit se éreztem, még igazából azt sem, hogy valami történik odalent. Utána persze fájt, és nehezen mozogtam, de pár nap múlva sokat javult a dolog. Én nem bánom, hogy ez lett. Mondjuk én külföldön szültem, nem tudom, hogy otthon máshogy mennek-e a dolgok. Nem lett negatív élmény, főleg, hogy előre tudtam, hogy ez lesz. Aki nagyon készül a természetesre, annak tudom, hogy általában hatalmas csalódás és trauma, hogy végül császár lett.

2017. okt. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10 óra vajúdás után lett sürgősségi császár lett. Nekem mámor volt. A katéter nembfájt. Az hogy rángattak....vajúdashoz képest lópity! Másnap hajnalban volt kellemetlen felállni és lefürdeni. Meg a ketéter után pisilni. Kicsit csípett de kibírható. Én már rá 1 hétre hason feküdtem. 2 hetes a babám :)
2017. okt. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!