Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátmetszés után ti mennyi idő...

Gátmetszés után ti mennyi idő múlva mozdultatok ki kicsit setalni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 30. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kb 3 hét múlva, mert addigra tudtam már járni. De én 2 hétig csak feküdni tudtam, és másfél év után sem gyógyultam meg teljesen sajnos, annyira brutál természetes szülésem volt.
2017. okt. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

Egy hét után már nem zavart sétálás közben, de csak két hét után tudtam normálisan ülni.

Nagyjából ekkor mentünk el először sétálni. Megjegyzem, téli a fiam, korábban ki se mehettünk volna.. :(

2017. okt. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Amint hazamentünk a kórházból.Nyári baba volt,nagy melegben szültem,így nem kellett heteket várni hanem rögtön vihettem ki (nagyon besárgult,így kifejezetten javasolták is) nekem 3 napig volt kellemetlen a gátmetszés a varrat miatt,ami szúrt,de amint kiszedték,már semmi problémám nem volt.
2017. okt. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Én már a szülés napján törökülésben ültem a kórházi ágyon. Szülés után 5. nap tettem egy rövidebb sétát.
2017. okt. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Én is simán tudtam ülni rögtön utána, de nekem nem volt kedvem mászkálni, kb. 1 hét után.
2017. okt. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Fura de az első szülésnél nehezebben gyógyult. Másodiknál a második nap már alig éreztem hogy kellemetlen lenne. Sokkal hamarabb gyógyult. Ülni sétálni tudtam . De nem kívánkoztam ki, mindkét baba téli.
2017. okt. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
Kimozdulni sétálni??? Másik két gyerekemet vinni kellett suliba, mert apjukat azonnali hatállyal visszahívták sos-be dolgozni.6 naposan (ovi suli). De ettől független az első napokban sem feküdtem. Nekem nem metszésem volt, hanem minden irányba szakadás.
2017. okt. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Reggel fél 7-kor született meg a fiam, délelőtt 10-kor lementem a lépcsőn a látogatóim elé a földszintre, megnézték a babát, aztán kimentünk a kórház kertjébe levegőzni, sétálni, gyönyörű tavasz volt. Az 5. napon hazaengedtek, akkor már ülés közben is alig éreztem a sebet, másnap sétáltunk egy nagyot, vittük a kicsit babakocsiban. Majd megbuggyantam már a kórházi léttől, alig vártam, hogy kimozduljunk.:-)
2017. okt. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%
Mind2x szules utan azonnal torokulesben ultem ugy szoptattam nekem nem fajt kicsit se
2017. okt. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az első után úgy 1 hét múlva, de kb 2 hêig nagyon fájt ülni, a másodiknál már nem kíméltem az alfelem és sokkal gyorsabban gyógyult, 2 nap után hazajöhettünk a kórhából azzal, hogy harmadnap vissza kell mennem varratszedésre, utána még elmentem vásárolni a babának, simán tudtam járni minden gond nélkül
2017. okt. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!