Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátmetszés után ti mennyi idő...

Gátmetszés után ti mennyi idő múlva mozdultatok ki kicsit setalni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 30. 15:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem fájt szülés után, nem volt gond az ülés sem az állás, de sztem szerencsém volt, az orvosom profi ( mondjuk meg is kérte az árát).
2017. okt. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szules utan a 4. het elejen. Odemas lett es vadhus nott rajta, fekudnom kellett vele.
2017. okt. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mindkétszer azonnal jól esett a lassú séta, a verveszteseg miatt éreztem inkább magam gyengének
2017. okt. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha jol emlekeszem kb.1hettel utana mentem eloszor el egy kilo kenyeret a szomszéd hazig. Tok jo volt vegre kimenni.


Az elso 3-4 nap meg csak-csak elment, utána elkezdett húzódni, az nagyon kellemetlen volt, nem sok kedvem lett volna nadrágot húzni ra. (bar nem klasszikusan fajt, csak mindig valami rossz volt.. Hol az ules, hol nyomta a betet, vagy nem volt jo kitörölni.. Na.. Valami mindig..) a 10-12 napra olyan szinten elmúlt, hogy az anyasagit (!!!) biciklivel (!!!) mentem el elintézni.

2017. okt. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!