Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan, aki inkább...

Van itt olyan, aki inkább szégyellőség, megalázódás miatt félt a terhességtől?

Figyelt kérdés

Hogy boldog boldogtalan bejön és megcsodálja a széttárt részedet, hogy bepisilsz, bekakilsz mindenki előtt stb.

Tudom, hogy mikor már megvan a gyerek, mindez nem számít, de nem is ez a kérdés, hanem hogy van e olyan, aki őszintén tartott ettől a részétől.


2017. nov. 12. 09:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia! Először is, bepisilni biztos nem fogsz, mert olyankor nincsen vizelési inger. Székelési igen, de azt meg a baba okozza a kitolásnál. Én egyedül ettől tartottam, éppen ezért kértem sokak által viccesen rettegett BEÖNTÉST. Ami hidd el, nem fáj! De legalább utána tudod, hogy NEM fogsz bekakilni! Ha attól aggódsz, hogy boldog, boldogtalan bekukucskál, akkor olyan kórházat kell választani, ahol látogatók NEM mehetnek be, bár a szülőszobára talán -remélem- sehol nem mászkálhatnak be idegenek. Pl a Szt Imre kh-ban biztosan nincsen ott a gyerekágyon senkinek a pereputtya, hisz csak üvegajtón keresztül bámészkodhatnak!
2017. nov. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!