Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki alkalmazta a homeopátiás...

Aki alkalmazta a homeopátiás szereket szülés előtt segítene? Túlhordom a babát és nem szeretném ha indítanák

Figyelt kérdés

37.héttől szedem a caulophyllum c9et napi 5 golyót felváltva a cimicifuga c9el.hétfőtől szombatig egyik nap az egyik, másik nap a másik. Vasárnap pedig arnica c30at. Gyógyszerész javasolta így.

Már a 41.hetet is betöltöttem és orvosom indítaná a szülésem szombaton, de nem abba a kórházba ahol eredetileg szerettem volna szülni, hanem egy másikban ahol ő épp ügyeletes lesz...

Ezt szeretném elkerülni. Kérdésem az lenne, hogy emelhetek ezen az adagon, hogy hasson valamit? Már mindent kipróbáltam, de a kicsi várat magára...


2017. nov. 22. 23:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Amugy a burokrepesztos-tagitos “vizsgalgatas” bennem megkerdojelezi, hogy mennyire jo orvos. Majd az oxitocint is nyugodtan fogja ajanlgatni, ami nem irom le, mivel jar, mert szules elott vagy, de en mar igy utolag nem engednem...
2017. nov. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Homeos bogyók nem érnek semmit, nincsen bizonyított hatásuk, hinni kell bennük. A málnalevélnek van némi hatása, de az sem az szülés elindulására van hatással, hanem elvileg segíti a tágulást. Én is túlléptem a terminust, de a doki akkor indította volna 42.hét előtt, ha a szívhangja a babámnak nem lett volna jó, nem akart beavatkozni a természet rendjébe. Végül 2,5 óra alatt 40+5-re megszületett a kislányunk.
2017. nov. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12-es, megkerdezhetem, hogy hivjak a dokid? Jo hallani ilyen orvosrol.
2017. nov. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

2.babámmal én is túlléptem a terminust.41hétre született (menszesz szerint meg 42+4 😁) Az indítással vártak volna még legalább 1 hetet,pedig első babám császárral született 😊

Nem vagy köteles beleegyezni sz indításba míg a baba is éste is rendben vagytok

2017. nov. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!