Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valóban program császárral...

Valóban program császárral szülhetett Szabó Zsófi?

Figyelt kérdés

Barátnőm szerint a képen egész szép állapotú a haja. Mindketten csatakosra izzadtuk a fejünket természetes szulesnel.

Már tényleg úgy tűnik, hogy egy celeb sem hajlandó természetesen szülni..


2017. dec. 4. 20:43
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
78%
Nem tök mindegy? Amúgy meg én végig k.rrrvára fáztam a vérveszteségtől, nem is izzadtam nagyon pedig nagyon nehéz szülésem volt. De egy program császár semmivel se kevesebb vagy rosszabb mint egy hüvelyi szülés.
2017. dec. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
46%
Persze hogy úgy, különben honnan tudhatta volna már előre a napot és az órát mikor szülni fog?
2017. dec. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
54%

Mi kozod hozza ?

En kulfoldon elek, lehet csaszart kerni, azt kertem. Mindenki maganugye, hogy szul.

2017. dec. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
70%
Első császáromnál olyan xarul lettem a műtét alatt, hogy enyhén csatakos fejjel toltak ki. Lehet rosszabb élmény volt, mint term.szülés közben leizzadni...
2017. dec. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
48%

És ha úgy akkor mi van?


Én 2x szültem természetes úton és egyáltalán nem látszott meg rajtam-

2017. dec. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
83%
Istenem, egy újabb pletykafészek....ugorj át a szomszéd Teca nénihez, talán fogékonyabb az ilyesmire, mint a fiatal anyukák!
2017. dec. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
34%
Ki az?
2017. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Jaj mer aztán Ti sokkal kulonbebbek vagytok.. Akkor miért kell ideirni? ??? Az válaszoljon akit érdekel, pont.
2017. dec. 4. 21:03
 9/47 anonim ***** válasza:
80%
Nem feltetlenul. Csutortokon mostam hahat, pentek hajnalban indultak az osszehuzodasok, szombat kora reggelre lett meg a fiam huvelyi uton, bar a kepen a fejem eleg durvan nez ki, nem veletlenul, a hajamon pont nem latszik semmi, teljesen frissen mosottnak nez ki, pedig aztan sok mindenen keresztulmentem.
2017. dec. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
45%
Nem hinném
2017. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!