Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért és hogyan zajlik egy...

Csukavivi kérdése:

Miért és hogyan zajlik egy indított szülés? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok 40+2 napos vagyok és ma voltam a kórházba Uh-n minden rendbe van csak az orvos azt mondts hogy az egyik koldok zsinor áramlásos értek pint a határon van és elküldött nst re, ma 2 órára .. és mondts ha nem olyan az értek az nst nek akkkr be indítják ? Lehet valami baja a babamnak? Hogy zajlik egy szülés indítás ?

2017. dec. 5. 12:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nstn mimden jó volt ! A doki aztmondta h haza engednek mert minden Oks ! Úgyhogy most várunk meg mindig .. de köszönöm a válaszokat !
2017. dec. 5. 18:22
 12/13 anonim ***** válasza:
Ikrekkel indították a szülést a 37.héten, 2 ujjnyira nyitva voltam addigra. Burkot repesztett és 4 óra megszülettek a fiaim:). Sokkal jobban fájt, mint az első szülésem, de sokkal rövidebb ideig is tartott.
2017. dec. 9. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
* 4 óra alatt, bocsánat, még korán van:).
2017. dec. 9. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!