Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt olyan, aki nem volt...

Volt olyan, aki nem volt otthon amikor elfolyt a magzatvíz?

Figyelt kérdés
Mostanában nem igen vagyok otthon a karácsony miatt főleg , és elgondolkodtam ,hogy reagálnék ha a város közepén mondjuk elfolyna a m.víz:)Vagy éppen a karácsonyi ebéden elkezdődnek a fájások:))persze ennek kicsi az esélye , de talán van köztetek ilyen történet:D 38 hetes kiváncsi kismama:)

2017. dec. 23. 08:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Anyukamnak a villamoson folyt el, igy nem szallt le, hanem ment a korhazba. Ne ugy kepzeld, hogy setalsz es kizudul 5 liter viz egyszerre. Mintha lassan pisilnel, es ugye felfogja a nadrag is, nem lesz pl feltuno mindenkinek.
2017. dec. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Pont ezen gondolkoztam. 38 hetes vagyok én is :)

De mondta a dokim is, hogy ne úgy képzeljem ezt el, mint a filmekbe, hogy niagara vízesés lesz a lábam közt, ilyen csak a filmekben van. Úgy van ez, ahogy az első is írta.

Barátnőm 2 éve szült, a tescoban voltunk, mikor mondta, hogy most vay bepisilt, vagy a viz folyik. Utóbbi volt :) Hazamentünk szépen, lezuhanyzott, és bementünk a kórházba.

2017. dec. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kórházban folyt el, de nem is voltam benne biztos először, olyan lassan csordogált. Nyugi, nem lesz ciki. :)
2017. dec. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos segiteni nem tudok mert nekem ez kimaradt, de én is aggódtam miatta. Aztán 5 nap túlhordással inditani kellett, és úgy folyt el a viz hogy végül észre se vettem (piciket engedett fájásoknál, meg gondolom zuhany alatt). Ne izgulj emiatt.
2017. dec. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Első: nekem elázott az egész hálószoba! Rengeteg folyt ki,ömlött! De szerencsére otthon,éjfélkor :)
2017. dec. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is. Hajnal 1-kor otthon kiömlött az összes az ágyra, egy nagy pukkanás után.
2017. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
:D igen a filmekben mindig kiömlik ,Én úgy képzeltem el xd Megnyugtató , hogy nem így működik:)Szerintem a vége felé már minden átfut a kismamák agyán, én már 100 verzióban elképzeltem mi lesz , hogy lesz és megőrülök, hogy bármi lehet:D Annyira várom , hogy történjen valami , hogy már a legkisebb fájásra, fura érzésre azthiszem ,na most ez az lehet , de sose lesz belőle semmi:) Kedves második(velem egyidős km) Te , hogy birod így a vége felé? Nagyon izgulsz vagy nyugodt vagy?
2017. dec. 23. 21:19
 8/17 A kérdező kommentje:
Na most látom az utolsó válaszolókat akkor ez is annyi féleképp történik ahányan vagyunk:)
2017. dec. 23. 21:21
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen,függ a babától,hogy mennyi fér ki mellette.
2017. dec. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok: izgulok, nagyon várom már, hogy történjen végre valami :D középidőben marhara féltem, de most nagyon várom. :) Én is minden görcsre elkezdek reménykedni, hogy ez már az :D
2017. dec. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!