Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent János kórház mennyire...

Szent János kórház mennyire term. Szülés párti?

Figyelt kérdés
Meddig hagynak szenvedni mielőtt császároznak?
2017. dec. 28. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Az orvosom oda tartozik. Szuper doki, kétszer szültem nála. Akkor csaszároz, ha kell. Magyarul ha veszélyben a baba vagy anya, vagy már 20 órája vajúdás van mindenféle előremutatas nélkül. Vagy téraranytalanság pl.

De hidd el, a császár egy műtét, a dokik nem szeretik, csak sok kismama orvosnak hiszi magát és azt gondolja hogy a csúnya dokibácsik inkább császaroznak akkor is, ha nem kell. Hát nem. Mondta egy orvos, hogy utálják a császárt, mert komplett hasi műtét, rizikóval, altatással esetleg, míg a sima szülés a kismama és a szülésznő bevonásával és jó közreműködésével sokkal jobb.

Ha császároznak, ott indokolt, felesleges a sok önjelölt anyucinak felülbírálni.

Másik: tökmindegy hol jön ki a gyerek. Mondj egyetlen embert, aki hátrányt szenved az életben amiért császárral született. Na ugye hogy nem megy, hiszen nem ér emiatt hátrány senkit.

2017. dec. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, tök mindegy, csak kíváncsi voltam. :)
2017. dec. 28. 12:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1-es, megkerdezhetem, ki a dokid? Huvelyi uton szulted nala a gyerekeid? Fogadott szulesznod volt?
2017. dec. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Nem teljesen értek egyet az elsővel. A császár mára rutin műtété vált kb. mint egy mandulaműtét. (igen, abba is bele lehet halni, ha elcsesznek valamit vagy szövödmény lép fel, nem kell az okoskodás). Van orvos, aki ezt szereti jobban, más meg a másikat. Hogy miért? Az én orvos habár természtes szülés párti, de így 60 éves létére megélt egy-két dolgot. Ő mesélte nekm, h manapság, ha valami balul üt ki természtes szülésnél, akkor boldog boldogtanat perelnek. Ezért jelent rájuk nézve kevesebb kockázatot a császár, mert ott vannak tanuk áll ott vagy 6-8 ember. Míg természetes szülésnél egyedül a szülésnő van bent, meg az orvos néz rád időnként. Meg ugye az edát nem ő adja be, hanem az altatóorvos. Sőt azt is említette, h nyugaton már nem is nőgyógyászok, hanem sebészek végzik.
2017. dec. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hernadi Balázsnal szültem 4 éve, hosszú nehéz szules volt és nem volt felfogadva, kitartott mellettem. A végén azt mondta, hogy tudta hogy még tudom csinálni, pedig kétségbe voltam esve a fájdalomtól. Nagyon jól esett hogy hitt bennem és természetesen szulhettem.
2017. dec. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!