Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszésről mesélnek,...

Császármetszésről mesélnek, akinek olyan volt?

Figyelt kérdés
2018. jan. 24. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretnél tudni, elég sok kérdés volt már ebbe a kategóriába róla, elég ha keresőbe beírod?

Nekem sürgősségi volt, babám szívhangja fájásoknál leesett, féltem nagyon de nem volt vészes, hamar felépültem.

Mit szeretnél róla tudni?

2018. jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nekem direkt lesz császár.

Érdekelne, mennyivel rosszabb/ jobb mint hüvelyi úton. Illetve az utána következő időszak.

2018. jan. 24. 15:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyéni, van akinek horror fájdalmas egy hónapig, más 2nap alatt rendbejön. Ugyanúgy, ahogy a hüvelyi szülést is mindenki máshogy éli meg.
2018. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Nekem pl.:

Sürgősségi volt mert a baba szívhangja csökkent.fel se fogtam abban a pillanatban mivan,időm se bolt félni!aztán nem hatott az érzéstelenítő így elaltattak.még a Kisfiam Hallottam felsírni utána már a szobámba keltem fel.másnaptól szamitva 5 napig nonstop migrénes fejfájásom volt,csak feküdni bírtam.persze wcre kimentem mert muszáj volt de alig vártam h visszafekhessek!a Férjem intézte a babát,hozta oda nekem. 1 hónapig fájdalmas volt felkelni az ágyból a seb miatt.

De ez csak egy eset :) ettől még én újra bevallalnam a babát,biztos máshogy történne az egész :)

Minden jót és nem kell ráparázni :)

2018. jan. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek!
2018. jan. 24. 15:40
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tul nagy volt a baba(4300 g, 62 cm) teraranytalansag miatt kett vegul csaszar 12 ora vajudas utan. A felepules gyors volt, tenyleg csak az elso 2-3 nap volt rossz a korhazban. Most ott vagyok, hogy szivesen bevallalnam a csaszart a masodik gyerkocnel is.
2018. jan. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Nekem azért volt rá szükség 13 óra vajúdás után, mert nem tágultam. Se ballonnal, se oxival, se semmivel.

Közben a baba is kezdett fáradni, a feje sem illeszkedett rendesen, így császár lett.

Maga a műtét nem fájt, csak nagyon fáztam, és fura volt ahogy rángattak alul. Mikor kiemelték a babót, a páromnak adták oda. Mikor ment ki az érzéstelenítő, az pokolian fájt. Hát még az első felállás :(

Az első 24 óra pokol volt, majd napról napra jobb.

2018. jan. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Programozott császár volt farfekvés miatt, nem éltem meg rossz élménynek, az első 2-3 nap nehezebb tényleg, de ki lehet bírni.
2018. jan. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Programozott császárom volt. Műtét után 6 órával felállítottak. Mikor kiment az érzéstelenítő nem fájt, mert kaptam fájdalomcsillapítót, na de amikor föl kellett állni.. 10 perc volt oldalra fordulni, másik 10 felállni. Az első este pokoli volt. Másnap lényegesen jobb volt, a napi első felkelés volt rossz, de simán elviselhető. Napról napra kevésbé fájt. Egy hét múlva már nem sok bajom volt, annyi, hogy a felülés volt rossz, de nem fájt különösebben, kb mint egy nagyobb hasi izomláz.
2018. jan. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!