Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen betétet vegyek szülés...

Milyen betétet vegyek szülés utánra?

Figyelt kérdés

Melyik betét a legjobbb szülés utánra ..milyet vegyek? Elso szülésem lesz.. eléggé bizonytalan vagyok. Hálóinget vigyek?.. kb hányat vagy legyek kórházisba?

Válaszokat elore köszönöm...



2018. febr. 3. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Szia.

Minden korhaz mas. Nalunk 2.naptól (szülés után) kérik h saját hálóinged legyen, addig adnak.

Itt pelust is kell vinni a babának meg pospitorlot es krémet.

Sztem vigyél hálóinget is, elfér.

Én vettem pont ma 1csomag nagymeretu always betétet és 1 tenaladyt :)

34hkm

2018. febr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
A hálóinggel kapcs. a kórházat kérdezd, nekem szülni is sajátban kellett, mert nem vilt azabad kórházi éppen... 😊 Betétet babakltban tudsz venni bazi nagyot, de nekem mondjuk bőven elég volt a Jessa inkontinenciából a hosszú fajta, az is csak 3-4 napig kellett. 😊
2018. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Budapest XI kerület.

Itt nem adtak, abban szülsz amiben vagy - vagy akarsz lenni.

Én pl meztelen voltam mert kád is volt a szobában.


Szülés után nem adtak hálóinget, én a 3 nap alatt 2t használtam el. Az első amiben voltam szülés után, sajnos véres lett így kellett egy másik.


Szóval:

Én Tena Ladyt javaslok az első napokra, van bugyis meg standard típusú is belőle.

És két hálóing, ha nem adnak bent.

2018. febr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Tena lady supert vettem, tokeletes volt az elso napokra. Vettem meg always ejszakait es normal egeszsegugyi betetet, de ezt mar itthonra.

Szoptatos melltartot es eldobhato melltarto betetet vigyel, mert folyhat a tejed.(nekem igy volt es nagyon faztam mert mindig tejes volt a ruham)

Vigyel minden napra mas haloinget, mert nagyon fogsz izzadni.

Szulesre is vigygel, ha adnak akkor is, a szulos haloing borzalmas(hatul ki van vagva, szoval ha kimesz wcre vajudas kozben mindenki latja a fenekedet)

Szoval osszesen eleg negy haloing. Szoptatos fajtat vegyel, ami gombos vagy patentos elol.

2018. febr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Hálóinget mimden napra egyet érdemes vinni, nekem a tena pants bevált, nem mozdul el, egy éjszakát simán kibír.
2018. febr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Tena Pants szuper az első napokra, aztán Tena Lady extra majd a sima szárnyasbetét. Én 3 hálóinget vittem, elég volt, sajátban szültem, meg nélküle, mert én is kádban vajúdtam főképp, a kitolásra meg nem öltöztem fel.
2018. febr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Én a dm-ben vettem a Jessa nevezetűt, de vittem sima éjszakai betétet (Always), mert az utolsó este meg az indulás napján nem vèreztem olyan erősen és a Jessa túl nagy és vastag volt már. Nekem kényelmesebb volt a sima betét, még ha kicsit sűrűbben is kellett cserélni.

Szülni a kórházi hálóingben szültem, ott ez a szabály. Reggelre lett meg a fiam, utána a sajátomat vettem fel. De a 2. és 3. napon cicanaciban és hosszított felsőben voltam. Ez nekem kényelmesebb volt, senki nem szólt érte, sőt a többség is ilyen kényelmes, otthoni ruhában volt. Volt aki topot és rövid nacit vett fel, mert ezeken az osztályokon általában fűtenek rendesen a picikre.

2018. febr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

Szia! Betétből ha Tena-t veszel, legalább az extra méretűt vedd, mert első nap dőlni fog a vér! Valakinél második nap is. Hálóinget legalább 3-at, mert ha a szülésnél nem is, de első nap a sok vér miatt, hát hogy is mondjam, ügyesnek kell lenned, hogy ne vérezd össze, és ha pl kimosod, vagy hazaküldöd, és a másodikat is összevérzed, és nem száradt még meg az első vagy nem hozták neked vissza kimosva.... 4-es én is 11 ker Szt Imrében szülök, ott én úgy jártam még régebben, hogy nem hátul volt kivágva a kórházi hálóing, hanem gombos volt elől, de a gombok hiányoztak... irtó xarul éreztem is magam. A többieknél már vittem inkább saját hálóinget a szülőszobára is :D de ettől függetlenül szuper kórház és nem szülnék máshol most sem!

Kérdező, ha első szülésed, én ajánlom, vigyél be úszógumit arra az esetre, ha netán gátmetszésed lenne, mert utána ha azt felfújod, tudni fogsz könnyebben ülni, ha azt magad alá teszed!!!

35 hkm

2018. febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ... akkor viszek Hálóinget 2-3 at ... es akkor Tena betétet szerek be...
2018. febr. 3. 21:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 4 hálóinget vittem, de 8 napot voltunk bent nyáron. Jó lett volna naponta cserélni. Tenát vittem én is 10-et, aztán a férjem vett még 10-et, de arra már nem volt az összesre szükség.
2018. febr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!