Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni wczés?

Szülés utáni wczés?

Figyelt kérdés
2 napja szültem. Nagyon megrepedtem és vágtak is. Teljesen a vêgbél nyílásig vartak. Még nem tudtam székelni. Illetve egy nagyon pici mennyiséget de szerintem az még a beöntésből maradt bent. Hiába iszom rostos leveket nem segít. Inger néha van és pukizom is de ha a wcn vagyok egyszerűen nem megy. (Csak otthom tudok wczni vagy ha már nagyon nem birom akkor keservesen, nehezen, erőlködve sikerül másnál. Ha nem sikerül akkor mi történik? Félek a fájdalomtól vagy hogy a varrást az esetleges erőlködés megsérti? Ki mit javasil hogy sikerüljön?

2018. márc. 19. 21:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

En tudtam hogy azert nem tudok a korhazban mert mashol nem megy, foleg ha napjaban haromszor kerdezik volt e mar szeklet.

Ugyhogy en bekamuztam, hogy volt, aztan tiz percre a hazaerkezesunk utan mar a wcn ultem.

2018. márc. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Alapba nem járok naponta wc-re, idegen helyen meg.... szülés beöntés stb délután, másnap reggel már jött a kérdés..volt nagy wc-n?? Nem,de nem is kell különösen attól 2 szelet kenyértől amit itt adtak kaja gyanánt. Nah aztán közel óránként jött a kérdés,hogy sikerült vagy adjanak valamit? és már úgy tényleg elegem volt az egészből. Késő délután már mondtam,hogy adjak valamit mert elegem volt abból,hogy a nyakamra járnak és azt ecsetelik is kellene kakilnom... hát nálunk ricinust adtak. De aztán végre békén hagytak. A második gyereknél szintén már másnap jöttek...de akkor mondtam,hogy még nem,hozzák csak a ricinust (legalább nyugtom lesz utána..)
2018. márc. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én ezért vittem Mindkét gyereknél glicerines kúpot a kórházba. Igaz volt valami szirup amit adtak de csak begörcsöltem tőle eredmény meg semmi.
2018. márc. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Na nekem se ment mert olyan beontest kaptam h kb minden kijött nekem. Erre a második nap este mondtam h jönni fog csak hagyjanak békén m erzem h mozognak a beleim de alig ettem eddig. Erre kaptam 2 szem hashajtot és én hülye megettem. Na mar aznap estétől ki toltak velem. Egész ejjel jártam mosdóba, arról nem beszélve h a gyerek másnaptól ilyan hasmenés és lett h borzasztó és ez napokig tartott nala és nálam os. Most várom a második babát. Vagy viszek kupot vagy kamuzni fogok ha nem megy de én még egy ilyet nem eszek meg az tuti. Mi mindketten szenvedtünk csak tőle.
2018. márc. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyobbat vágtak a "szokásosnál" és még repedtem is. Rettegtem a wc-éstől. Viszont minden nap megkérdezték a kórházban hogy sikerült-e, mert anélkül nem engednek haza. Kicsit bepánikoltam és a Hohes C Plus Vas és Antioxidánsos változatát ittam felváltva. Hamar meghozta az eredményt, épphogy kiértem a wc-re. Egyébként ha szólsz, biztosan adnak valami hashajtót, vagy székletlazítót amitől sikerül. Legalábbis nálunk így volt. Ennek ellenére hazamenetel után még legalább két hétig féltem a nagydologtól, pedig akkor már varrataim sem voltak. Pszichés alapon volt és könnyebbséget jelentet a laevolac szirup alkalmazása. (ezt lehet szoptatás mellett is szedni)
2018. márc. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!