Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamik! Nem féltetek hogy...

Kismamik! Nem féltetek hogy ciki lesz a szobatársak elött fejni, szoptatni, bénázni? Elsö gyereknél, föleg többet szült nök elött?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 19:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy a többiek is írták, egyáltalán nem ciki, nekem is segített egy 2 gyerekes anyuka. Volt egy szobatársam, aki még nem szült meg, és mikor éjfélkor még küzdöttem a fejéssel, ő jegyezte meg hogy ehhez már késő van neki (pedig próbáltam nagyon halkan csinálni) erre őt cseszték le, hogy hagyjon már a babának kell minden csepp tejcsi, és hogy fejjek amennyit csak tudok!
2010. jún. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%
Az még a jobbik eset, hogy a szobatársak előtt szoptatsz és fejsz. Nekünk az egész napos látogatók előtt kellett, akik reggeltől estig szabadon jártak ki-be a kórtermekben (István kórház)
2010. jún. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Tényleg nem ciki, én a látogatók miatt sem zavartattam magam, szintén István kórház. Aki nézte az hagy nézze, ha nincs annyi esze, hogy ne bámuljon.:)
2010. jún. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én most kedden szültem a 4. gyerekem. Nekem sem volt ciki, fel sem tűnt hogy van más is a szobában. Én amúgy USA-ban szültem, de úgy sem zavart. :)
2010. jún. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
10éve ,szültem. ugyanezen gondolkodtam,csak én a rokonok előtt.nagyon szégyenlős voltam.aztán jött minden magától,és minden szégyenlős érzés elmúlt.a baba és a felsőruha ugyis takar
2010. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. én kaposváron fogok szülni ide nem jöhetnek be látogatok.. csak arra gondoltam hogy nem néznek e majd bénának, vagy ha sokat sir a babám, nem utálnak e majd ki..
2010. jún. 13. 13:50
 17/17 anonim ***** válasza:

ezek olyan természetes dolgok-hogy sír a baba. ezért senki nem haragszik a másikra,mindenki tudja mire kell számítani,és mért van ott.oda nem pihenni megy az ember.

A szoptatás is természetes lesz a rokonok előtt,persze nyilván igyekszik az ember takarni magát közben,ha viszont teljesen szégyenlős a legtermészetesebb lesz megkérni őket hadjanak magadra.maid meglátod menni fog.

2010. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!