Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normálos, ha 23 éves nőként...

Normálos, ha 23 éves nőként nem akarok gyereket, idegesítenek és nem tudom magam anyaként elképzelni?

Figyelt kérdés

Mindig úgy voltamvele, hogy majd egyszer szeretnék gyereket és a párom is tudom, hogy szeretne majd. Három éve vagyunk együtt és gyakran beszélgetünk a jövőnkről.

Ez az érzés csak mostanában került elő bennem.

Ez egy időszakos dolog lehet? Vagy miért érzem most ezt? :( Nem akarom a barátomat sem áltatni, mert ő szeretne majd családot, ezért szeretnék rájönni, hogy ez fog-e változni.

A gyerekeket nagyon idegesítőnek gondolom, utálom, ha kiabálnak, sirnak a buszon, semmi cukit nem látok bennük.


2018. jan. 19. 10:35
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért bocsánat, telefonról írok :)
2018. jan. 19. 10:36
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
21 éves vagyok, és ugyanúgy érzek. Nem akarok gyereket. Most ez csúnyán hangzik majd, de a szülés tönkreteheti az alfelemet, a gyerek ordít, napjában többször ki kell vakarni a sz@rból, éjszakázni kell mellette egy csomót. Nekem erre nincs szükségem. Mondjuk ezzel a döntésemmel ilyen felfogás mellett szerintem sokan jól járnak. :D
2018. jan. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%

Ennek belülről kell jönnie,de majd nyugi majd mindjárt nektek esnek sokan.


Én se akarok soha kölyköt,30 éves férfi vagyok,de a hátam közepére egy nyivákoló pénztemetőt.

Tönkre teszi a nő alakját,kitágul a puncija,tönkre teszi a testét,ordít,fent kell lenni hozzá,nem mehetek nyugodtan edzeni mert vinni kell orvoshoz mindig van valami baja.


Én ezért közlöm randi esetén,hogy soha nem akarok gyereket,sajnos sok nő akar ezt látom.


Exemmel ezért is mentünk szét,mert ő rájött,hogy akar,végülis érthető mert ha akar akkor neki igyekeznie kell.


Lehet iodőszakos kérdező mert exem se akart de aztán rájött igen,akkor mondtuk ki,hogy külön utak legyenek.


Én nálam ez már gyerekkorom óta bennem van 10-n éves korom óta tudom soha nem akarok gyereket se családot,legyen egy szexi párom akivel elvagyunk élünk,vagy szeretők ha nem találnék olyat.


Mindenképpen mond el párodnak,ahogy én is tettem mindig,exem tudta is ezért közös megegyezéssel szakítottunk.

2018. jan. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Könyörgök nagyon nagyon védekezzetek, nektek nem való gyerek!
2018. jan. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%

Hát igen 4-es én már akartam vazektómiát,csak az orvosok nem akarták megcsinálni,remélem sikerülni fog,és a lány se kell gyógyszert szedjen akkor,ne mérgezze magát.


Így van nekem speciel isten őrizz a gyerek,pokollá tenném az életét ha megszületne de az anyjának is.

2018. jan. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
21 éves vagyok, és én is dettó így érzem :D. Szerencsére barátom se akar.
2018. jan. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Én is így voltam vele 22 éves koromig. Most 25 vagyok és 4 hete született a lányom.
2018. jan. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%

Én úgy gondolom, hogy ezzel semmi baj nincs.

Azt ne higyjétek, hogy a régi időkben minden nő/férfi akart gyereket, azért született ennyi.

Sokszor nem volt más választás, fel sem merült opcióként, hogy akkor nem lesz gyerek.

Pedig sokan jobban jártak volna, a gyerek is érzi azt, ha nem szeretik úgy, teher stb.

Szerintem tök jó,hogy a mai világban egyre elfogadottabb, ha nem akarsz gyereket, nem lincselnek meg érte.

Az ősanyák lehet mondogatják, hogy úgyis meggondolod magad stb. Én úgy gondolom, hogy nem kell erőltetni.

Mindenki maga érzi, ha valaki nem szeretne gyereket, akkor nem vállal. Pont.

Én a helyedben a párodnak elmondnaám, hogy hogy érzek jelenleg. Lehet változni fog a véleményed, lehet nem.De szerintem korrekt, ha tudja legalább,hogy jelenleg hogy gondolkodsz erről.

A környezetemben egyébként elég sokan vannak így ezzel.

Én a magam részéről szeretnék gyereket később, de megszülni és babázni nem szeretnék. Egy nagyobb, 4-5 éves gyerekről akár már mától is gondoskodnék, de szülni és babázni nem szeretnék.. Nem vagyunk egyformák.

Nekem volt olyan barátnőm, aki már 10 évesen mondta,hogy nagy családot szeretne és vágyik saját gyerekekre.

Én már akkor is éreztem,hogy ez így nem biztos, hogy nekem való.

2018. jan. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%

No, eddig csupa huszonka nem akar, meg egy idióta.

Szóval teljesen normális hogy ezek a rétegek nem akarnak. A gyerekvállaláshoz agyban és érettségben is fel kell nőni, akinek egyik még hiányzik, az teljesen normális hogy nem akar!



Megvolt a napi "nemakarokgyereket" kérdés is, szuper ;)

2018. jan. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%

Jól van utolsó,egy mondatot fogadj meg egy life coachtól:

,,Tudod jól, hogy amit mások gondolnak rólad az nem sokat számít, mert mindenki olyannak látja az embereket és a világot amilyennek épp akarja."


Amúgy válogasd meg a szavaidat kiket idiótázol,ne személyeskedj,mert sok gondod lesz az éleetben,jó tanács.


Ezt a mondatot olvasd el naponta 3-szor legalább és elmélkedj rajta.

2018. jan. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!